Diákolimpia és Sopron Kupa 2017H 2017.05.29. 6:55
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
FII. (46)3,7 km 115 m6 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyössolymosNagy Gyula Ált.Isk24:29
2Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk24:39
3Nagy BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk24:42
4Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I25:01
5Süle DávidKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárNádasdi Tamás Ált.Is25:28
6Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is26:02
7Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus27:06
8Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoIsaszegKlapka György Ált.Is27:48
9Kis Kende ÁgostonTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzéchenyi Ált. Isk.29:51
10Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziKőrösi Csoma S Á.Isk30:00
11Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőHajós Alfréd Ált.Isk30:20
12Eipl RichárdTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.31:16
13Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestGregor József Ált.Is31:17
14Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is31:40
15Kovács BenceBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÓbudai Harrer Pál Ál31:53
16Tóth ÁlmosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Miklós Görögk Á.31:57
17Molnár BotondVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is33:54
18Nagy-Kovács VinceNYK Nyírség Környezetvédelmi és SzBaktalórántházaNyirturai Móra Feren34:03
19Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaBudapestCsillaghegyi Ált.Isk34:44
20Szatyor Mátyás HunorEK Egyesületen kívüliPécsPTE Babits Mihály Gi34:45
21Tamás BenceDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolci Könyves K.I34:59
22Morauszki Mihály ifj.STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiNyíregyházaM. ZS. Ált.Isk.35:07
23Lakosi ÁdámZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is35:36
24Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is35:46
25Felföldi TamásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporSzegedSzegedi Wald Ált.Isk35:50
26Mundruczó GézaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norb36:26
27Piller-Dávid MarcellESP Egri Spartacus Tájékozódási FuFelsőtárkányFelsőtárkányi Ált.Is38:31
28Müller MártonZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti Tagisk39:35
29Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is39:39
29Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.39:39
31Nagy LeventeGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is39:48
32Guszlev ZsomborSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÁldás utcai Ált.Isk.41:19
33Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk42:57
34Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.44:36
35Bálinti ÁronPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJókai Mór Ált.Isk.45:23
36Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnBudapestKlebelsberg Ált.Isk.47:16
37Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTabán Ált.Isk.53:13
38Csatári-Szűcs ElődEK Egyesületen kívüliKaposvárKodály Zoltán Ált.Is55:29
39Vukics Zénó SimonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaKiskanizsai Ált.Isk.64:44
40Barna Levente KristófKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Is66:48
 
Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.hiba
Fodor ÁbelZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti tagiskhiba
Maurer BenjaminXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GYhiba
Túróczi ZalánTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
Bátor DomonkosESP Egri Spartacus Tájékozódási FuBudapestCsillaghegyi Ált.Iskn.i.
Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
 
 
 
FIII. (53)4,2 km 165 m12 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim36:02
2Vincze BarnabásVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I38:32
3Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTabán Ált.Isk.38:39
4Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn40:30
5Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is42:06
6Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolci Könyves K.I42:30
7Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyOladi Ált.Isk.46:01
8Hahn MáriuszPAK Paksi SportegyesületNagydorogNagydorogi Ált.Isk.47:25
9Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I49:06
10Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÁldás utcai Ált.Isk.49:15
11Sipos GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétSzt Imre Kat Ált.Isk49:30
12Zagyva ZalánVSM Victoria Sportegyesület MórahaMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.51:07
13Nagy Péter PálASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim55:26
14Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I55:55
15Eipl András ifj.TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.56:53
16Lakosi MátéZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is57:48
17Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsÁrpád Fej Ált.Isk,Gi58:10
18Kovács ZsoltBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.60:37
19Vörös Vendel JenőTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk60:51
20Török FülöpSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestPannonia Sacra Kat.63:56
21Tar LeventeNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk65:29
22Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk65:58
23Wachter AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerEKE Gyakorló Ált.Isk67:10
24Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaWaldorf iskola67:28
25Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőHajós Alfréd Ált.Isk67:46
26Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is69:04
27Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk71:17
28Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,73:56
29Eördögh LeventePVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp74:08
30Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim74:46
31Majerhoffer NorbertVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I78:34
32Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolc-Diósgyőr Ref79:49
33Leskovár GáborXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY80:04
34Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim82:13
35Pintér Barnabás SzabolcGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőErkel Ferenc Ált.Isk82:37
36Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce83:09
37Dóra TóbiásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.83:24
38Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.84:16
39Kovács PéterJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,84:26
40Horváth BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.86:28
41Tiboly BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn87:25
42Mauer MátéTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk87:52
43Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas SportkörBicsérdBicsérdi Ált.Isk.91:19
44Hadri BarnabásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegMindszenty Ált.Isk.93:22
45Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsKöztársaság Téri Á.I93:46
46Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce96:24
47Katona MironSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedArany János Ált.Isk.105:46
48Bordács KrisztiánTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.116:36
49Varga BarnabásGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is119:09
 
Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gimhiba
Szabó ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRókusi Ált.Isk.hiba
Turcsán MátéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Iskn.i.
Papp DominikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestKincskereső Ált.Isk.n.i.
 
 
 
FIV. (75)5,6 km 250 m17 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsMandulafa Waldo Ált46:48
2Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk49:27
3Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evangéliku52:06
4Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I52:43
5Blézer Barna HunorESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerHunyadi Ált.Isk.52:56
6Gyenizse-Nagy András BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJurisics Miklós Ált.57:08
7Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol57:15
8Kuzma KornélTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk58:30
9Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn59:20
10Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Is59:54
11Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFöldes Ferenc Gimn60:19
12Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSimonyi Zsigmond Ált62:26
13Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestELTE Gyakorló Ált.Is62:35
14Gárgyán Dániel TiborVSM Victoria Sportegyesület MórahaMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.62:48
15Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÓbudai Arpad Gimn65:08
16Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol66:45
17Veres-Lakos VajkHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is67:37
18Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerLenkey Ált.Isk.67:50
19Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn67:53
20Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus69:01
21Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport ClubBudapestFazekas Gimn69:31
22Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim70:40
23Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn72:01
24Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim72:12
25Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimn72:34
26Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim72:35
27Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport ClubBalatonfüredReformátus Ált.Isk.75:00
28Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedJuhász Gyula Ált.Isk75:02
29Miskey BendegúzVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSzilágyi Erzsébet Ál75:41
30Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim79:51
31Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum79:57
32Lotz PatrikBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim80:07
33Sümegi GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn83:15
34Zimány Bendegúz BotondESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerKemény Ferenc SportI84:21
35Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSalgótar-i Kodály Z86:36
36Varga GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerNeumann János Gimn89:17
37Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evang Gimn89:59
38Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is91:54
39Mihály BenceARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn93:55
40Simon GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerSzent Lőrinc SZKI94:57
41Kovács Péter JózsefBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim96:06
42Bencze GergőBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim96:40
43Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim99:53
44Majoros Bence ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum101:02
45Balku LeventeNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn102:20
46Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTiszaparti Ált.Isk.104:21
47Dani NándorFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdDienes Valéria Á.Isk107:23
48Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim108:08
49Tóth LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk108:19
50Horváth BoldizsárSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronBerzsenyi Dániel Gim114:27
51Fazekas TomajSIR Sirályok SportegyesületBudapestCsillagösvény Waldor115:44
52Györgyi Ádám IstvánCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesPusztaföldvárSzt Imre Kat Ált.Isk115:59
53Takács BálintKTT Káldi Természetjáró és TájékozSzombathelyMűszaki Szakképzési122:34
54Czirák BenedekARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn127:41
55Babos MárkFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdBabits Mihály Ált.Is144:15
56Hermann LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk151:26
57Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce152:53
58Nagy BálintSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce175:14
59Györe JánosGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn192:17
 
Veres BarnabásCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Iskhiba
Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.Ihiba
Megyeri DánielCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesKétsopronySzt István Kat Ált.Ihiba
Tóbiás MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Iskhiba
Jóvári NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isknfb
Aradi BencePAK Paksi SportegyesületPaksDeák Ferenc Ált.Isk.nfb
Gergely MihályCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesKétsopronySzt István Kat Ált.Infb
Farkas BenceKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Isnfb
Melczer OlivérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegMindszenty Ált.Isk.nfb
Orosz Pál ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Isnfb
Csertán BalázsZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZákányZrínyi Miklós Ált.Isnfb
Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzéchenyi István Gimn.i.
Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport ClubNemesvámosFehérlófia Wald Á.Isn.i.
Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaRozgonyi Ált.Isk.n.i.
Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnGödöllőReformátus Líceumn.i.
Tolnai DávidTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
 
 
 
FV. (54)6,5 km 340 m18 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleDebrecenFazekas Mihály Gimn48:26
2Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestII. Rákóczi Ferenc G57:09
3Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim58:34
4Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G60:27
5Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn61:22
6Győri BertalanSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimn61:40
7Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn63:42
8Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn.65:22
9Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport ClubVeszprémLovassy László Gimn67:57
10Vozár MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp68:39
11Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémIpari Szakközépiskol71:01
12Husznai GellértPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsKoch Valéria Isk.köz71:11
13Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzéchenyi I. Gimn SZ72:51
14Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémLovassy László Gimn73:19
15Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerWigner J. Középiskol73:22
16Tóth LukácsPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp74:06
17Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyGépipari-Informatika74:07
18Etlinger AndrásVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémIpari Szakközépiskol74:28
19Leleszi MarcellDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn74:38
20Nagy BálintARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárCiszt Szt István Gim76:17
21Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyGépipari-Informatika77:21
22Molnár PatrikNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaBánki Donát Műszaki77:39
23Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I79:58
24Koleszár MartinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcBláthy Ottó Vill. SZ83:47
25Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzilágyi Erzsébet Gi84:16
26Olasz MárkHOD Hód-mentor sport és műpártolóSzentesHorváth Mihály Gimn85:27
27Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyNémeth László Gimn,88:11
28Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim90:30
29Szinyéri BenceZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn92:17
30Hegedűs PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn98:12
31Berzsenyi BenceVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémLovassy László Gimn98:33
32Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk101:06
33Takács KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim102:41
34Rumi ZoárdSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzilágyi Erzsébet Gi104:54
35Góczán PálSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSárvárTinódi Sebestyén Gim108:21
36Szűcs Attila LeventeCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékéscsabaSzeberényi Gusztáv G110:42
37Szauer AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn121:36
38Tuza ZétényESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerPásztorvölgyi Gimn122:37
39Cseszka BenceSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSzombathelyKanizsai Dorottya Gi139:16
40Hamvai MátéDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSipkay Barna KerVend174:25
41Győri LeventeKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétPiarista Gimn177:47
 
Pályi LőrincMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestPiarista Gimnhiba
Jacsó BarnabásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimnnfb
Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnnfb
Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedDeák Ferenc Gimnnfb
Besenyei GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimnnfb
Szabó ZsoltESP Egri Spartacus Tájékozódási FuTiszafüredKossuth Lajos Gimnnfb
Bacskai MátéTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimnnfb
Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskolnfb
Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimnn.i.
Deák PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaBánki Műszaki SzakGin.i.
Vavrek RolandSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudaörsIllyés Gyula Gimnn.i.
Mesics MátyásSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzéchenyi István Gimn.i.
Kovács-Deák ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
 
 
 
FVI. (35)7,3 km 365 m20 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestCsík Ferenc Gimn61:33
2Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn62:57
3Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim63:28
4Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gim63:34
5Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp67:56
6Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestBudai Szent Imre Gim69:39
7Gyenizse-Nagy BalázsPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G70:26
8Bárány TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn74:09
9Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVárosmajori Gimn74:15
10Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzent István Gimn75:12
11Kovács MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G77:47
12Gyólai PéterSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedMóra Ferenc SZKI84:29
13Kovács RóbertBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim86:05
14Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim97:10
15Weisz PálPAK Paksi SportegyesületPécsCiszterci Nagy Laj G100:29
16Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyNagy Lajos Gimn101:42
17Török ZoltánVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémJendrassik-Venesz Sz106:35
18Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyKanizsai Dorottya Gi110:11
19Horváth ZsomborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronEötvös Jó Evang Gimn113:19
20Péter ZoltánCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékéscsabaSzent-Gy Albert SZKI118:58
21Ortmann AndrásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp141:24
22Szalay ÁronASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim145:06
23Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim155:36
24Kolozsvári PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn156:10
 
Krakter DánielZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKadarkútJálics Ernő SZKIhiba
Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimnhiba
Bucsek BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimnhiba
Horváth BalázsTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimnhiba
Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evang Gimnn.i.
Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestBabits Mihály Gimnn.i.
Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzent István Gimnn.i.
Izer Balázs DánielSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gimn.i.
Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedWaldorf Ált.Isk. Gimn.i.
Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
Gulácsi ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
 
 
 
NII. (41)3,7 km 120 m6 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol22:07
2Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSzilágyi Erzsébet Ál24:05
3Ódor LauraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataTalentum Ált. Isk.25:38
4Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestKlebelsberg Ált.Isk.26:50
5Országi ZsófiaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.31:19
6Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösFelsővárosi Ált.Isk.32:52
7Müller SaroltaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is33:16
8Rajna VirágGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.33:46
9Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaRozgonyi Ált.Isk.33:50
10Máramarosi AnnaTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk34:51
11Samu DominikaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk35:31
12Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is35:36
13Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is35:49
14Schmal KittiZST Zselic Tájékozódási Futó és SzBalatonszemesReich Károly Ált.Isk36:22
15Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is36:47
16Etlinger ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleHerendNémet Nemzetiségi Ál37:32
17Rétfalvi SáraSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzt Orsolya Rk Gimn38:01
18Sörös KarinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce38:07
19Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk39:02
20Farkas Emma KatalinHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is39:25
21Balku LillaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk39:34
22Bordács MónikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.39:55
22Komjáti OrsolyaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.39:55
24Rácz KatinkaEK Egyesületen kívüliPécsANK I.sz. Ált. Isk.40:14
25Kiss HannaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk40:51
26Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Is41:09
27Vincze LiliNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Is41:57
28Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétCorvin Mátyás Ált.Is42:42
29Horváth DorottyaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk42:58
30Faragó HangaSAS Silvanus SportegyesületBudapestZuglói Hajós Alf Ált43:45
31Hóbár BorbálaXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY45:33
32Pegán PetraBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.46:39
33Vinter DóraSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSárvárGárdonyi Géza Ált.Is47:44
34Pozsega Míra NóraZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is48:11
35Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási FuBudapestCsillaghegyi Ált.Isk53:28
36Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaMiklósfai Ált.Isk.53:47
37Kaluczky HenriettXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY55:08
38Kovács Anna KláraXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY61:11
39Szebeni DorinaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk68:14
 
Angelidisz AthinaVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnBudaörsKesjár Csaba Ált.Isknfb
Haklits Hanka HangaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
 
 
 
NIII. (46)3,6 km 150 m12 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim32:29
2Kocsik EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerEKE Gyakorló Ált.Isk34:26
3Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVass Lajos Ált.Isk.35:58
4Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémHriszto Botev Ált.Is37:26
5Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÚjbudai Ádám Jenő Ál39:09
6Gyurina JuditEK Egyesületen kívüliMaglódVermesy Péter Ált.Is39:52
7Csiszár GyopárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn42:29
8Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémKossuth Lajos Ált.Is42:48
9Máramarosi RitaTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk43:21
10Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyBrenner J. Á.Isk.Gim44:03
11Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is45:13
12Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösBerze Nagy János Gim45:29
13Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Apáczai Gimn45:50
14Országi AnnaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.47:10
15Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.49:34
16Gorell FlóraSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyBrenner J. Á.Isk.Gim52:47
17Máramarosi DóraTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk54:42
18Engi LilienEK Egyesületen kívüliVeszprémKossuth Lajos Ált.Is56:44
19Tengely LucaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösBerze Nagy János Gim57:33
20Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestKlebelsberg Ált.Isk.58:40
21Abrán CsengeGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum58:50
22Faggyas ZsófiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataTalentum Ált. Isk.59:47
23Harkay EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim65:31
24Pepó BarbaraCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk69:29
25Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubAtkárPetőfi Sándor Ált.Is69:38
26Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyNémeth László Gimn,74:48
27Sóti DorottyaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárVörösmarty M Ált.Isk78:32
28Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedBonifert Domonk Ált.79:27
29Juhász V. JázminPUS Pusztamérgesi SportegyesületPusztamérgesSzent Ágoston Á.Isk.80:52
30Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norb85:33
31Balogh EmőkePAK Paksi SportegyesületPaksBezerédj Ált.Isk.104:42
32Török AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn105:05
33Szilvási RékaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárHonvéd úti Tagiskola117:05
34Nagy BarbaraJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,120:56
35Rédecsi LujzaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronNémet Nemz. Ált.Isk.127:06
36Rétfalvi AnnaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzt Orsolya Rk Gimn131:18
 
Györgyi RékaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesPusztaföldvárSzt Imre Kat Ált.Iskhiba
Knuth SáraSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gimhiba
Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnhiba
Vass ViktóriaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedArany János Ált.Isk.hiba
Székely LiliGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norbhiba
Sörös VivienCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isknfb
Várda SáraXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GYn.i.
Sikora Gréta GlóriaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.n.i.
Budai KíraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
Tömpe AnnaASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gimn.i.
 
 
 
NIV. (56)4,3 km 175 m14 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóSopronSzéchenyi István Gim44:37
2Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestAlternatív Közg Gimn44:53
3Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce45:20
4Kishanti PetraZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárBerzsenyi Tagiskola47:37
5Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.48:55
6Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestSzilágyi Erzsébet Gi49:01
7Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestCsíkihegyek Ált.Isk.49:05
8Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSzentendreBarcsay Jenő Ált.Isk49:06
9Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziRadnóti Miklós Gimn50:08
10Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémHriszto Botev Ált.Is52:57
11Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJanus Pannonius Gimn53:15
12Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk54:21
13Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gim54:56
14Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestVárosmajori Gimn61:27
15Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I61:30
16Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJanus Pannonius Gimn61:32
17Viniczai HangaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp62:49
18Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce63:23
19Abrán HangaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum64:02
20Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.64:25
21Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim64:27
22Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus65:24
23Varga BoglárkaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösFelsővárosi Ált.Isk.67:48
24Vékony JankaSIR Sirályok SportegyesületAgárdChernel Ist Á.Is.Gim69:10
25László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestTE Gyak SportIsk. és69:29
26Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum69:54
27Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimn70:51
28Kovács KarinaPAK Paksi SportegyesületPaksBalogh Ant Kat. Ált.70:59
29Dovák Szonja KláraESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerWard Mária Ált.Isk.72:16
30Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk74:14
31Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestToldy Ferenc Gimn76:48
32Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is76:50
33Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn80:36
34Schenk AnnaSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületBudapest14 ker Szt István Gi80:39
35Pegán ÁgnesBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaBródy Imre Gimn83:26
36Tóth AndreaHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is86:51
37Osztafin LiliEK Egyesületen kívüliParádFáy András Ált.Isk87:30
38Kovács KiraPAK Paksi SportegyesületPaksVak Bottyán Gimn92:37
39Országi SáraBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.93:27
40Kis NikolettaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk96:03
41Nyáry DorottyaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVeres Pálné Gimn103:45
42Mázsa Zsófia MargarétaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegCsány László SZKI105:56
43Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestLágymányosi Bárdos Á132:49
44Bódis NoémiFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdDienes Valéria Á.Isk138:45
45Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedAlsóvárosi Ált.Isk.146:51
46Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaMóra Ferenc Ált.Isk.150:58
47Kaszás NikolettaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gi170:37
 
Bagoly Luca EnikőNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKertv. Ált.Isk.hiba
Kiss ZitaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Iskhiba
Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimnnfb
Skrován LillaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoVértesszőlősVértesszőlősi Ált.Isnfb
Peterdi ReginaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnnfb
Csécs BoglárkaESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimnn.i.
Pintér JázminZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnn.i.
Talmácsi BoriSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.n.i.
Komenda VirágTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.n.i.
 
 
 
NV. (28)5,9 km 240 m17 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestVárosmajori Gimn47:11
2Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVeres Pálné Gimn63:32
3Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziRadnóti Miklós Gimn67:07
4Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémVetési Albert Gimn70:53
5Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedDeák Ferenc Gimn72:10
6Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp73:05
7Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn80:22
8Viniczai JuditPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp84:44
9Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyPremontrei Rendi Szt88:20
10Kocsik NóraESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerNeumann János Gimn91:05
11Takács DorinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSalgótar-i Bolyai Gi94:33
12Lendvai KatiARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTóparti Gimn és Műv99:15
13Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimn103:34
14Ürge DóraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestFazekas M. Gy Á.Isk,105:04
15Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn106:33
16Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim107:26
17Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn109:30
18Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárVasvári Pál Gimn113:23
19Gubicz Kata ViolaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTömörkény István Gim135:49
20Varga-Tóth BlankaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gi156:12
21Ősz EmeseASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim193:15
22Punka EnikőEK Egyesületen kívüliBudapestSchulek Frigyes Szak201:08
 
Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gimnfb
Nagy ZsófiaDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isknfb
Forrai FanniHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gin.i.
Bartók AnnamáriaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzt Gellért Kat Ált.n.i.
Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnn.i.
Tóth AlexandraPAK Paksi SportegyesületPaksBalogh Ant Kat. Ált.n.i.
 
 
 
NVI. (36)6,1 km 330 m18 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Vékony VandaSIR Sirályok SportegyesületAgárdChernel Ist Á.Is.Gim57:31
2Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim60:38
3Tóth Eszter KatalinPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp64:07
4Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsPTE Babits Mihály Gi66:01
5Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedWaldorf Gimn68:07
6Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcDiósgyőri Gimn69:15
7Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóSopronBerzsenyi Dániel Gim69:30
8Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn72:15
9Martos HangaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp75:20
10Bódi DorotiZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn92:03
11Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárTáncsics Gimn92:17
12Makovinyi DorottyaPAK Paksi SportegyesületPaksVak Bottyán Gimn98:41
13Tornyai PannaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedSZTE Gyakorló Gimna107:17
14Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn107:29
15Kamenár GyöngyvérKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétKatona József Gimn108:54
16Kovács BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestToldy Ferenc Gimn113:15
17Simon CintiaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegCsány László SZKI116:55
18Karczag KatinkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFazola Henrik Szak.I120:03
19Balku NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn123:38
20Tóth BettinaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaAjkai Szakképző Isk.123:44
21Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzBarcsSzéchenyi Ferenc Gim125:45
22Kozma BlankaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn128:54
23Tősi VirágESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerSzilágyi Erzsébet Gi129:44
24Nagy DóraDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk133:36
25Győri BoglárkaKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétBolyai János Gimn136:10
26Kulmán EszterKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétBolyai János Gimn138:31
27Takács ZsófiaKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárTinódi Sebestyén Gim138:43
28Nagy TifaniSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületVépMezőgazdasági Szakkö142:47
29Müller EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárTáncsics Gimn142:56
30Darics NikolettKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárTinódi Sebestyén Gim157:35
31Tóth JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn159:11
32Lestár ZitaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn238:26
 
Szabó DorinaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTömörkény István Gimhiba
Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimnnfb
Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedSZTE Gyakorló Gimnanfb
Jánoki GeorginaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimnn.i.