Diákolimpia és Sopron Kupa 2017H 2017.05.29. 6:55
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
FII. (48)1,7 km 50 m9 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I11:26
2Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk11:39
3Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoIsaszegKlapka György Ált.Is13:17
4Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus13:51
5Kovács BenceBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÓbudai Harrer Pál Ál14:58
6Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziKőrösi Csoma S Á.Isk15:29
7Felföldi TamásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporSzegedSzegedi Wald Ált.Isk15:33
8Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestGregor József Ált.Is16:47
9Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.16:58
10Tóth ÁlmosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Miklós Görögk Á.17:23
11Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is17:37
12Tamás BenceDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolci Könyves K.I17:46
13Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.17:59
14Morauszki Mihály ifj.STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiNyíregyházaM. ZS. Ált.Isk.18:28
15Guszlev ZsomborSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÁldás utcai Ált.Isk.18:38
16Máder VilmosTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestSzt Lőrinc Kat Á.Isk18:46
17Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is18:52
18Süle DávidKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárNádasdi Tamás Ált.Is19:20
19Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is19:27
20Nagy LeventeGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is19:36
21Nagy-Kovács VinceNYK Nyírség Környezetvédelmi és SzBaktalórántházaNyirturai Móra Feren20:11
22Fodor ÁbelZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti tagisk20:16
23Eipl RichárdTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.20:56
24Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is21:16
25Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTabán Ált.Isk.22:35
25Bálinti ÁronPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJókai Mór Ált.Isk.22:35
27Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk24:20
28Ihnáth ZsomborTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestSzt Lőrinc Kat Á.Isk24:21
29Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőHajós Alfréd Ált.Isk25:22
30Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaBudapestCsillaghegyi Ált.Isk25:44
31Mundruczó GézaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norb27:16
32Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyössolymosNagy Gyula Ált.Isk27:47
33Molnár BotondVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is30:22
34Barna Levente KristófKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Is32:24
35Lakosi ÁdámZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is32:58
36Csatári-Szűcs ElődEK Egyesületen kívüliKaposvárKodály Zoltán Ált.Is34:28
37Vukics Zénó SimonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaKiskanizsai Ált.Isk.44:23
38Piller-Dávid MarcellESP Egri Spartacus Tájékozódási FuFelsőtárkányFelsőtárkányi Ált.Is46:24
39Kis Kende ÁgostonTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzéchenyi Ált. Isk.56:37
40Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.63:43
41Szatyor Mátyás HunorEK Egyesületen kívüliPécsPTE Babits Mihály Gi69:23
42Maurer BenjaminXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY76:27
 
Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnBudapestKlebelsberg Ált.Isk.hiba
Nagy BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Iskhiba
Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.hiba
Müller MártonZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti Tagiskhiba
Túróczi ZalánTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.hiba
Bátor DomonkosESP Egri Spartacus Tájékozódási FuBudapestCsillaghegyi Ált.Iskn.i.
 
 
 
FIII. (54)2,5 km 110 m13 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim25:03
2Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I25:44
3Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn26:39
4Hahn MáriuszPAK Paksi SportegyesületNagydorogNagydorogi Ált.Isk.29:01
5Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyOladi Ált.Isk.29:51
6Vincze BarnabásVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I32:03
7Zagyva ZalánVSM Victoria Sportegyesület MórahaMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.33:16
8Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTabán Ált.Isk.33:23
9Kovács ZsoltBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.33:26
10Vörös Vendel JenőTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk33:38
11Pintér Barnabás SzabolcGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőErkel Ferenc Ált.Isk35:11
12Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolci Könyves K.I35:29
13Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is35:58
14Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsÁrpád Fej Ált.Isk,Gi36:37
15Eipl András ifj.TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.37:06
16Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce37:09
17Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcMiskolc-Diósgyőr Ref37:28
18Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I37:52
19Buzády AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestWard Mária Ált.Isk.38:47
20Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaWaldorf iskola40:35
21Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim40:55
22Tar LeventeNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk41:52
23Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÁldás utcai Ált.Isk.41:53
24Nagy Péter PálASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim42:10
25Lengyel SámuelTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBalassi Bálint Gimn42:34
26Tiboly BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn43:00
27Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk43:59
28Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas SportkörBicsérdBicsérdi Ált.Isk.45:00
29Mauer MátéTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk45:37
30Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőHajós Alfréd Ált.Isk45:41
31Eördögh LeventePVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp47:45
32Bordács KrisztiánTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.47:58
33Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.48:41
34Wachter AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerEKE Gyakorló Ált.Isk48:43
35Török FülöpSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestPannonia Sacra Kat.50:16
36Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk50:21
37Lakosi MátéZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is51:07
38Horváth BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.55:22
39Leskovár GáborXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY55:33
40Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsKöztársaság Téri Á.I58:33
41Laky ZsomborZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is61:02
42Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,62:49
43Sipos GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétSzt Imre Kat Ált.Isk63:12
44Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce64:02
45Kovács PéterJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,77:38
46Varga BarnabásGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegPetőfi S,Dózsa Gy Is90:41
47Dóra TóbiásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.98:44
 
Majerhoffer NorbertVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.Ihiba
Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gimhiba
Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gimhiba
Katona MironSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedArany János Ált.Isk.hiba
Szabó ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRókusi Ált.Isk.hiba
Turcsán MátéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Iskn.i.
Papp DominikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestKincskereső Ált.Isk.n.i.
 
 
 
FIV. (78)2,7 km 100 m14 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnGödöllőReformátus Líceum19:54
2Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evangéliku23:27
3Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I24:04
4Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémBáthory István Ált.I24:08
5Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol24:20
6Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsMandulafa Waldo Ált24:29
7Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk25:54
8Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim26:47
9Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFöldes Ferenc Gimn27:19
10Zimány Bendegúz BotondESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerKemény Ferenc SportI27:22
11Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestELTE Gyakorló Ált.Is27:27
12Blézer Barna HunorESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerHunyadi Ált.Isk.27:59
13Gyenizse-Nagy András BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJurisics Miklós Ált.28:00
14Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Is28:09
15Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÓbudai Arpad Gimn28:15
16Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSimonyi Zsigmond Ált28:47
17Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedJuhász Gyula Ált.Isk29:00
17Kovács Péter JózsefBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim29:00
19Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTiszaparti Ált.Isk.29:04
20Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaRozgonyi Ált.Isk.29:15
21Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum29:23
22Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn29:27
23Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn30:23
24Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSalgótar-i Kodály Z30:44
25Simon GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerSzent Lőrinc SZKI30:48
26Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim31:00
27Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus31:03
28Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evang Gimn31:09
29Gárgyán Dániel TiborVSM Victoria Sportegyesület MórahaMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.31:10
30Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol32:05
31Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim32:38
32Miskey BendegúzVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSzilágyi Erzsébet Ál32:50
33Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim32:51
34Lotz PatrikBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim32:54
35Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is33:10
36Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim33:14
37Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport ClubBudapestFazekas Gimn33:18
38Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzéchenyi István Gim33:25
39Takács BálintKTT Káldi Természetjáró és TájékozSzombathelyMűszaki Szakképzési33:43
40Horváth BoldizsárSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronBerzsenyi Dániel Gim33:47
41Bencze GergőBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim34:29
42Tóth LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk34:47
43Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport ClubBalatonfüredReformátus Ált.Isk.35:03
44Kuzma KornélTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk35:11
45Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerLenkey Ált.Isk.35:18
46Fazekas TomajSIR Sirályok SportegyesületBudapestCsillagösvény Waldor36:16
47Tóbiás MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk36:42
48Hermann LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Isk37:13
49Balku LeventeNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn37:32
50Czirák BenedekARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn38:28
51Majoros Bence ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum39:17
52Dani NándorFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdDienes Valéria Á.Isk39:31
53Orosz Pál ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Is39:36
54Mihály BenceARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn39:53
55Jóvári NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk39:57
56Veres-Lakos VajkHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is41:29
57Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn42:07
58Varga GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerNeumann János Gimn42:09
59Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce42:57
60Nagy BálintSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce43:55
61Farkas BenceKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétLánchíd utcai Ált.Is44:39
62Kovács PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti Tagisk46:30
63Csertán BalázsZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZákányZrínyi Miklós Ált.Is47:32
64Nagy DávidZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKisfaludy úti Tagisk51:21
65Babos MárkFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdBabits Mihály Ált.Is52:36
66Veres BarnabásCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk53:22
67Aradi BencePAK Paksi SportegyesületPaksDeák Ferenc Ált.Isk.57:10
68Megyeri DánielCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesKétsopronySzt István Kat Ált.I60:18
69Sümegi GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn65:38
70Györgyi Ádám IstvánCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesPusztaföldvárSzt Imre Kat Ált.Isk72:58
71Gergely MihályCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesKétsopronySzt István Kat Ált.I76:56
72Györe JánosGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn89:22
73Tolnai DávidTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.103:17
 
Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimnhiba
Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gimhiba
Dózsa GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromFeszty Ált.Isk.hiba
Melczer OlivérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegMindszenty Ált.Isk.nfb
Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport ClubNemesvámosFehérlófia Wald Á.Isn.i.
 
 
 
FV. (53)3,0 km 100 m14 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleDebrecenFazekas Mihály Gimn21:38
2Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim22:00
3Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedDeák Ferenc Gimn23:19
4Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyGépipari-Informatika23:22
5Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzilágyi Erzsébet Gi24:05
6Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn24:06
7Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport ClubVeszprémLovassy László Gimn24:40
8Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G24:45
9Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn24:58
10Olasz MárkHOD Hód-mentor sport és műpártolóSzentesHorváth Mihály Gimn25:26
11Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn.25:50
12Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol26:04
13Szinyéri BenceZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn26:13
14Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim26:21
15Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestII. Rákóczi Ferenc G26:23
16Pályi LőrincMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestPiarista Gimn26:27
17Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémLovassy László Gimn27:03
18Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk27:07
19Hegedűs PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn27:19
20Husznai GellértPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsKoch Valéria Isk.köz27:50
21Leleszi MarcellDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn28:43
22Molnár PatrikNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaBánki Donát Műszaki29:10
23Etlinger AndrásVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémIpari Szakközépiskol29:13
24Berzsenyi BenceVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémLovassy László Gimn29:16
25Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzéchenyi I. Gimn SZ29:51
26Győri BertalanSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimn29:58
27Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémIpari Szakközépiskol30:09
28Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyGépipari-Informatika30:15
29Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn31:04
30Tuza ZétényESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerPásztorvölgyi Gimn31:07
31Tóth LukácsPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp31:35
32Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I31:43
33Góczán PálSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSárvárTinódi Sebestyén Gim32:06
34Szauer AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn32:21
35Vozár MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp32:39
36Rumi ZoárdSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzilágyi Erzsébet Gi33:11
37Koleszár MartinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcBláthy Ottó Vill. SZ33:19
38Bacskai MátéTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimn33:25
39Cseszka BenceSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSzombathelyKanizsai Dorottya Gi33:58
40Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyNémeth László Gimn,34:22
41Takács KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim34:37
42Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerWigner J. Középiskol35:48
43Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimn40:18
44Szűcs Attila LeventeCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékéscsabaSzeberényi Gusztáv G41:34
45Deák PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaBánki Műszaki SzakGi42:41
46Szabó ZsoltESP Egri Spartacus Tájékozódási FuTiszafüredKossuth Lajos Gimn43:05
47Nagy BálintARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárCiszt Szt István Gim44:20
48Hamvai MátéDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSipkay Barna KerVend52:31
49Besenyei GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn66:45
 
Vavrek RolandSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudaörsIllyés Gyula Gimnn.i.
Mesics MátyásSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzéchenyi István Gimn.i.
Jacsó BarnabásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimnn.i.
Kovács-Deák ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
 
 
 
FVI. (37)3,1 km 115 m16 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Bárány TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn22:54
2Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestCsík Ferenc Gimn23:03
3Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestDeák téri Evang Gimn23:13
4Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim23:18
5Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestBudai Szent Imre Gim23:22
6Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVárosmajori Gimn23:26
7Gyenizse-Nagy BalázsPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G24:34
8Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzent István Gimn24:52
9Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim25:17
10Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp25:28
11Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gim25:38
12Kovács RóbertBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim27:56
13Weisz PálPAK Paksi SportegyesületPécsCiszterci Nagy Laj G29:08
13Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestSzent István Gimn29:08
15Török ZoltánVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémJendrassik-Venesz Sz30:11
16Gyólai PéterSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedMóra Ferenc SZKI30:14
17Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn30:26
18Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyKanizsai Dorottya Gi32:12
19Horváth ZsomborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronEötvös Jó Evang Gimn32:24
20Kovács MátyásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsCiszterci Nagy Laj G32:52
21Szalay ÁronASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim33:01
22Ortmann AndrásPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp33:15
23Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyNagy Lajos Gimn35:02
24Kolozsvári PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn37:09
25Péter ZoltánCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékéscsabaSzent-Gy Albert SZKI38:04
26Krakter DánielZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKadarkútJálics Ernő SZKI42:00
27Horváth BalázsTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn43:42
28Izer Balázs DánielSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim44:07
29Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim47:28
30Bucsek BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimn51:09
 
Nyári AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromKultsár SzakGimnhiba
Jacsev SámuelGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóSzombathelyPremontrei Rendi Sztnfb
Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimnnfb
Rideg PatrikTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromKultsár SzakGimnnfb
Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestBabits Mihály Gimnn.i.
Gulácsi ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimnn.i.
 
 
 
NII. (44)1,6 km 50 m9 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Máramarosi AnnaTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk11:57
2Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSolymárFészek Waldorf Iskol12:50
3Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémSzilágyi Erzsébet Ál13:32
4Kiss HannaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk14:07
5Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestKlebelsberg Ált.Isk.15:17
6Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk15:56
7Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaRozgonyi Ált.Isk.15:57
8Ódor LauraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataTalentum Ált. Isk.16:08
9Pozsega Míra NóraZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is16:51
10Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk17:39
11Balku LillaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk17:41
12Pegán PetraBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.17:49
13Farkas Emma KatalinHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is18:02
14Samu DominikaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk19:06
15Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is19:14
16Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is20:01
17Müller SaroltaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is20:04
18Bordács MónikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSárberki Ált.Isk.21:23
19Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóZalaegerszegEötv J,Liszt F Á.Is21:45
20Rétfalvi SáraSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzt Orsolya Rk Gimn21:54
21Schmal KittiZST Zselic Tájékozódási Futó és SzBalatonszemesReich Károly Ált.Isk23:09
22Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösFelsővárosi Ált.Isk.23:11
23Komjáti OrsolyaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.23:36
24Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétCorvin Mátyás Ált.Is23:38
25Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Is23:47
26Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnNagykovácsiNagykovácsi Ált.Isk.25:06
27Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaMiklósfai Ált.Isk.25:12
28Vincze LiliNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKodály Zoltán Ált.Is25:54
29Vinter DóraSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSárvárGárdonyi Géza Ált.Is25:57
30Faragó HangaSAS Silvanus SportegyesületBudapestZuglói Hajós Alf Ált26:11
31Országi ZsófiaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.26:36
32Kovács Anna KláraXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY27:29
33Kaluczky HenriettXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY29:27
34Sörös KarinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce30:18
35Rácz KatinkaEK Egyesületen kívüliPécsANK I.sz. Ált. Isk.32:18
36Angelidisz AthinaVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnBudaörsKesjár Csaba Ált.Isk32:41
37Etlinger ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleHerendNémet Nemzetiségi Ál34:46
38Rajna VirágGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.75:12
39Hóbár BorbálaXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GY76:29
40Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és KörnNagykovácsiNagykovácsi Ált.Isk.92:06
41Horváth DorottyaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk138:02
42Haklits Hanka HangaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.147:06
 
Szebeni DorinaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBajSzent István Ált Iskhiba
Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási FuBudapestCsillaghegyi Ált.Iskn.i.
 
 
 
NIII. (50)2,2 km 110 m12 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Máramarosi RitaTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk21:34
2Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémHriszto Botev Ált.Is23:42
3Gyurina JuditEK Egyesületen kívüliMaglódVermesy Péter Ált.Is24:24
4Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim24:43
5Máramarosi DóraTSE Törekvés Sport EgyesületBudapestBrassó Utcai Ált.Isk25:43
6Abrán CsengeGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum27:20
7Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVass Lajos Ált.Isk.27:47
8Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestÚjbudai Ádám Jenő Ál28:10
9Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőDamjanich János Á.Is28:26
10Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösBerze Nagy János Gim30:45
11Kocsik EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerEKE Gyakorló Ált.Isk33:20
12Tengely LucaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösBerze Nagy János Gim34:48
13Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyNémeth László Gimn,35:13
14Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestKlebelsberg Ált.Isk.35:16
15Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubAtkárPetőfi Sándor Ált.Is35:35
16Csiszár GyopárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn36:32
17Országi AnnaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.36:48
18Györgyi RékaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesPusztaföldvárSzt Imre Kat Ált.Isk37:17
19Orosz TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVass Lajos Ált.Isk.37:40
20Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyBrenner J. Á.Isk.Gim37:46
21Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKertvárosi Ált.Isk.37:56
22Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémKossuth Lajos Ált.Is40:26
23Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedBonifert Domonk Ált.40:50
24Gorell FlóraSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyBrenner J. Á.Isk.Gim40:57
25Knuth SáraSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gim41:15
26Harkay EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim41:30
27Faggyas ZsófiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataTalentum Ált. Isk.44:21
28Juhász V. JázminPUS Pusztamérgesi SportegyesületPusztamérgesSzent Ágoston Á.Isk.46:26
29Székely LiliGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norb47:25
30Török AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn50:19
31Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőPremontrei Szt Norb53:25
32Sikora Gréta GlóriaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösArany János Ált.Isk.54:32
33Balogh EmőkePAK Paksi SportegyesületPaksBezerédj Ált.Isk.55:54
34Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn58:20
35Pepó BarbaraCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk58:28
36Bognár EszterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromFeszty Ált.Isk.58:47
37Nagy BarbaraJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJászapátiGróf Széchenyi K. G,64:42
38Bertalanits EnikőTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromFeszty Ált.Isk.65:49
39Horváth ÁgnesTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaSzent Margit Ált.Isk70:07
40Sóti DorottyaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárVörösmarty M Ált.Isk80:25
41Vass ViktóriaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedArany János Ált.Isk.97:53
42Sörös VivienCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk103:29
43Kecskés AnnaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárKodály Zoltán Ált.Is120:42
44Rétfalvi AnnaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronSzt Orsolya Rk Gimn121:30
45Budai KíraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.127:28
46Szilvási RékaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárHonvéd úti Tagiskola131:47
 
Rédecsi LujzaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éSopronNémet Nemz. Ált.Isk.nfb
Várda SáraXABA AbaligetAbaligetPPHF SzT. Mária M.GYn.i.
Tömpe AnnaASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gimn.i.
Barczy HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestGárdonyi Géza Ált.Isn.i.
 
 
 
NIV. (55)2,6 km 100 m15 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestAlternatív Közg Gimn26:14
2Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce26:55
3Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóSopronSzéchenyi István Gim28:11
3Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestSzilágyi Erzsébet Gi28:11
5Kishanti PetraZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárBerzsenyi Tagiskola29:28
6Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFényi Gyula Jezs Gim29:32
7László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestTE Gyak SportIsk. és29:53
8Kovács KarinaPAK Paksi SportegyesületPaksBalogh Ant Kat. Ált.30:19
9Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőSzentendreBarcsay Jenő Ált.Isk30:26
10Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestCsíkihegyek Ált.Isk.30:44
11Viniczai HangaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp32:09
12Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Beszterce32:20
13Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.32:51
14Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSÁI Székhely int.32:59
15Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziRadnóti Miklós Gimn33:23
16Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestHidegkúti Ökumenikus34:34
17Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJanus Pannonius Gimn34:47
18Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestPesthidegkúti Wald I34:48
19Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestVárosmajori Gimn35:09
20Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleNemesvámosFehérlófia Wald Á.Is35:24
21Tóth AndreaHTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiHódmezővásárhelySzt József KatÁlt.Is35:32
22Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsJanus Pannonius Gimn35:44
23Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőBudapestToldy Ferenc Gimn35:45
24Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk35:50
25Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestEötvös József Gimn36:00
26Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőSzt Imre Kat Ált.Isk36:04
27Országi SáraBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaFekete-Vörösmarty Á.37:10
28Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum37:18
29Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestELTE Radnóti Mik Gim37:23
30Vékony JankaSIR Sirályok SportegyesületAgárdChernel Ist Á.Is.Gim37:55
31Varga BoglárkaGYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGyöngyösFelsővárosi Ált.Isk.39:19
32Kovács KiraPAK Paksi SportegyesületPaksVak Bottyán Gimn39:59
33Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn41:11
34Csécs BoglárkaESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerGárdonyi Ciszt Gimn41:23
35Schenk AnnaSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületBudapest14 ker Szt István Gi41:28
36Bódis NoémiFLF Fehérlófia SportegyesületSzekszárdDienes Valéria Á.Isk41:41
37Nyáry DorottyaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVeres Pálné Gimn41:46
38Dovák Szonja KláraESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerWard Mária Ált.Isk.42:40
39Pegán ÁgnesBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaBródy Imre Gimn43:50
40Abrán HangaGKS Gödöllői Kirchhofer József SpoGödöllőReformátus Líceum44:13
41Osztafin LiliEK Egyesületen kívüliParádFáy András Ált.Isk46:03
42Mázsa Zsófia MargarétaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegCsány László SZKI46:09
43Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimn46:44
44Kis NikolettaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaApáczai Cs J Ált.Isk48:30
45Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaMóra Ferenc Ált.Isk.49:06
46Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedAlsóvárosi Ált.Isk.52:41
47Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestLágymányosi Bárdos Á52:43
48Skrován LillaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoVértesszőlősVértesszőlősi Ált.Is54:09
49Kaszás NikolettaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gi54:14
50Peterdi ReginaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn65:39
51Kiss ZitaCSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesBékésDr Hepp Ferenc Á.Isk65:52
52Komenda VirágTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszárJászai Ált.Isk.120:21
 
Krüpl VandaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromFeszty Ált.Isk.hiba
Talmácsi BoriSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleMórahalomMóra Ferenc Ált.Isk.n.i.
Pintér JázminZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnn.i.
 
 
 
NV. (30)2,7 km 100 m15 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestVárosmajori Gimn22:32
2Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnBudapestVeres Pálné Gimn25:57
3Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDunakesziRadnóti Miklós Gimn27:37
4Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim27:46
5Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedDeák Ferenc Gimn27:52
6Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVeszprémVetési Albert Gimn28:37
7Viniczai JuditPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp29:00
8Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp31:06
9Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSESzombathelyPremontrei Rendi Szt31:44
10Kocsik NóraESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerNeumann János Gimn31:50
11Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcHerman Ottó Gimn32:08
12Lendvai KatiARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTóparti Gimn és Műv33:17
13Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSEBudapestÚjpesti Babits M Gim34:32
14Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárVasvári Pál Gimn34:42
15Dudás Anna KlaudiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoKomáromKultsár SzakGimn36:13
16Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedRadnóti Miklós Gimn36:44
17Ürge DóraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestFazekas M. Gy Á.Isk,36:55
18Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimn37:47
19Gubicz Kata ViolaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTömörkény István Gim38:46
20Schlep LiliTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányaÁrpád Gimn44:51
21Varga-Tóth BlankaHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gi45:59
22Takács DorinaSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSalgótarjánSalgótar-i Bolyai Gi48:41
23Nagy ZsófiaDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk51:43
24Fájer Sára RebekaSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületSárvárTinódi Sebestyén Gim53:21
25Punka EnikőEK Egyesületen kívüliBudapestSchulek Frigyes Szak55:07
26Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubSzékesfehérvárTeleki Blanka Gimn61:25
27Ősz EmeseASK Alpokalja Szabadidősport és KöSzombathelyWaldorf Ált.Isk. Gim73:12
 
Forrai FanniHOD Hód-mentor sport és műpártolóHódmezővásárhelyBethlen Gábor Ref Gin.i.
Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegZrínyi Miklós Gimnn.i.
Tóth AlexandraPAK Paksi SportegyesületPaksBalogh Ant Kat. Ált.n.i.
 
 
 
NVI. (36)2,9 km 90 m16 ep
HelyNévKlubText1Text2Idő
1Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSzombathelyELTE Bolyai Ál.I.Gim29:15
2Vékony VandaSIR Sirályok SportegyesületAgárdChernel Ist Á.Is.Gim29:42
3Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcDiósgyőri Gimn32:35
4Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedWaldorf Gimn32:41
5Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsPTE Babits Mihály Gi33:15
6Kamenár GyöngyvérKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétKatona József Gimn33:56
7Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn34:29
8Bódi DorotiZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn35:12
9Tóth Eszter KatalinPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp35:46
10Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárTáncsics Gimn36:41
11Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóSopronBerzsenyi Dániel Gim38:04
12Martos HangaPVS Pécsi Vasutas SportkörPécsSzent Mór Iskolaközp38:24
13Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegKölcsey FerencGimn39:12
14Simon CintiaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZalaegerszegCsány László SZKI41:53
15Makovinyi DorottyaPAK Paksi SportegyesületPaksVak Bottyán Gimn42:12
16Tóth BettinaBTK Bakonyi Tájfutó KlubAjkaAjkai Szakképző Isk.42:47
17Takács ZsófiaKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárTinódi Sebestyén Gim44:04
18Tornyai PannaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedSZTE Gyakorló Gimna44:22
19Tősi VirágESP Egri Spartacus Tájékozódási FuEgerSzilágyi Erzsébet Gi45:07
20Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataReformátus Gimn46:02
21Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedSZTE Gyakorló Gimna46:22
22Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és SzBarcsSzéchenyi Ferenc Gim46:41
22Szabó DorinaSZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSzegedTömörkény István Gim46:41
24Kovács BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoBudapestToldy Ferenc Gimn47:01
25Győri BoglárkaKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétBolyai János Gimn47:37
26Nagy TifaniSKS Sárvári Kinizsi SportegyesületVépMezőgazdasági Szakkö47:49
27Balku NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn47:58
28Kozma BlankaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimn49:06
29Karczag KatinkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMiskolcFazola Henrik Szak.I49:57
30Kulmán EszterKZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüKecskemétBolyai János Gimn51:35
31Nagy DóraDCS Denevér Barlangkutató és SzabaNyíregyházaSzt Imre Kat Ált.Isk52:41
32Müller EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és SzKaposvárTáncsics Gimn59:55
33Lestár ZitaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTataEötvös Gimn62:44
34Tóth JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszNyíregyházaKrúdy Gyula Gimn77:45
 
Darics NikolettKTT Káldi Természetjáró és TájékozSárvárTinódi Sebestyén Gimhiba
Jánoki GeorginaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutNagykanizsaBatthyány Gimnn.i.