Diákolimpia és Sopron Kupa 2017H 2017.05.29. 6:57
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F10D (11)1,7 km 50 m9 ep
HelyNévKlubIdő
1Májerhoffer MártonVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:46
2Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:55
3Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör35:16
4Pintér MarcellGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo36:35
5Faragó BorsSAS Silvanus Sportegyesület38:45
6Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club47:04
7Bátor KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu52:09
8Csók BarnabásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut90:39
 
Kaj Huba CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
VkLakosi OlivérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:44
Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sportn.i.
 
 
 
F12C (12)1,9 km 75 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Kasza TomášXFAR Farmaceut Bratislava22:47
2Ár János DánielASK Alpokalja Szabadidősport és Kö28:35
3Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho32:12
4Kocsi GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho32:26
5Mészáros ÁkosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn33:29
6Molnár KornélSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület34:11
7Koblencz KristófTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho45:03
8Gyurasics MartinEK Egyesületen kívüli47:40
9Antal ÁbrisVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn49:39
10Kis ZsoltVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn50:53
11Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:08
12Vigh LeventeSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület69:06
 
 
 
F12D (10)1,7 km 50 m9 ep
HelyNévKlubIdő
1Ancsin BalázsCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes20:04
2Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:42
3Darók ÁkosZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut28:53
4Gribovszki SámuelEK Egyesületen kívüli38:32
5Kis RolandNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:39
6Müller PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz44:37
7Kacsirek MárkCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes44:51
8Czebei ÁkosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó70:16
9Raffael MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv70:35
10Kecskeméti AntalJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv71:31
 
 
 
F14B (12)2,7 km 100 m15 ep
HelyNévKlubIdő
1Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó25:54
2Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:48
3Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle35:36
4Jámbor ZsigmondFLF Fehérlófia Sportegyesület35:38
5Pócsi LászlóSIR Sirályok Sportegyesület39:17
6Tímár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE40:14
7Takács KristófSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület42:14
8Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle42:54
9Óvári VinceSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle79:12
 
Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Máramarosi ÁkosTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F15-18C (8)2,0 km 75 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Kiss LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:13
2Gazdag KristófZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:41
3Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club25:16
4Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:01
5Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:57
6Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü33:13
 
Gribovszki JózsefEK Egyesületen kívüliDisq
Kosztolánczi BálintGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
 
 
 
F16B (5)2,7 km 100 m15 ep
HelyNévKlubIdő
1Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:52
2Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:49
3Pólik ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo48:47
 
Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Paróczi BálintTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
F21A (22)3,4 km 105 m19 ep
HelyNévKlubIdő
1Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:51
2Vajda KolosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é25:40
3Molnár AttilaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle25:46
4Kazal MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör27:21
5Dedinszky ImreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é27:23
6Pilkowski TadeuszSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:33
7Bilik PéterEK Egyesületen kívüli29:15
8Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei30:04
9Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület31:16
10Braun Emanuel jun.XHIE HSV OL Wiener Neustadt31:24
11Tábori MilánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye32:06
12Varga ZsomborGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó32:07
13Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:34
14Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló32:48
15Peregi DávidEK Egyesületen kívüli33:10
16Kiss KornélZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut33:23
17Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület35:53
18Borbás PéterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu36:02
19Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló36:35
19Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:35
21Éles AndrásEK Egyesületen kívüli38:25
22Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako42:16
 
 
 
F21BR (8)2,7 km 100 m14 ep
HelyNévKlubIdő
1Szokol DávidBMG Babits Mihály Gimnázium DSE26:53
2Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE28:45
3Gyárfás CsabaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu32:33
4Bella GáborZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:34
5Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv33:26
6Szabó BenceSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület33:33
7Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport34:35
8Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Club40:48
 
 
 
F35BR (33)2,6 km 100 m15 ep
HelyNévKlubIdő
1Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü27:47
2Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület28:53
3Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club30:04
4Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport30:40
5Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:14
6Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:30
7Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:59
8Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub34:39
9Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:30
10Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club36:01
11Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club36:17
12Pavlovics György ifj. dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:27
13Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:01
14Morauszki MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei39:15
15Berzsenyi MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:26
16Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut40:31
17Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz41:28
18Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club42:17
19Májerhoffer FerencVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle43:00
20Erdős GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut43:49
21Pásti AndrásSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület46:08
22Csécs SándorESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu47:09
23Knuth DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:38
24Galkó CsabaSSC Siketek Sport Club60:12
25Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási62:22
26Orosz PálNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz62:31
27Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:17
28Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem Sport72:35
 
Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sporthiba
Salgado JorgeXOVA OK Variopintosn.i.
Bátor SzilárdESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
Delgado PacoXOVA OK Variopintosn.i.
 
 
 
F40B (16)3,2 km 100 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai Klub27:28
2Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C30:02
3Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:21
4Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:53
5Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba32:02
6Jacsó TiborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu32:26
7Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:31
8Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület35:15
9Rétfalvi BalázsSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é36:39
10Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:43
11Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE37:07
12Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klub38:10
13Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:33
14Olasz RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló42:17
15Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz43:42
16Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaba43:45
 
 
 
F45B (23)3,2 km 100 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási25:36
2Stockmayer MichaelXHIE HSV OL Wiener Neustadt25:52
3Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:51
4Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho27:22
5Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:24
6Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:21
7Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő31:24
8Vizi CsabaBSC Balatonfüredi Sport Club35:05
9Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é35:58
10Szitter AttilaSAS Silvanus Sportegyesület37:14
11Buzás GyulaFMT FŐMTERV SE38:07
12Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:50
13Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület40:00
14Balku István dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:09
15Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:06
16Bózsó ZoltánESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:12
17Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo50:44
18Kasza LadislavXFAR Farmaceut Bratislava52:28
19Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club55:42
20Fülöp JánosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó63:57
 
Fekete GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Kovács Ferenc dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F50B (18)2,9 km 90 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Braun EmanuelXHIE HSV OL Wiener Neustadt27:33
2Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:16
3Filó GyörgyHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási30:25
3Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet30:25
5Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:43
6Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE32:04
7Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle32:42
8Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:07
9Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club34:16
10Szulics ZsoltNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz38:23
11Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub38:34
12Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport41:59
13Sebők GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu42:05
14Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:54
15Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:47
16Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz47:20
 
Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Papp AntalSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F55B (8)2,9 km 90 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Köck ErwinXHIE HSV OL Wiener Neustadt30:55
2Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub32:52
3Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport37:15
4Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz38:14
5Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport45:40
6Berecz SámuelSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é47:39
7Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SE65:18
8Köpöczi JózsefTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho80:30
 
 
 
F60B (13)2,2 km 100 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK24:13
2Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:12
3Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:20
4Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:43
5Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:59
6Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK32:53
7Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg36:06
8Biró SándorKRI Kristály Tájfutó és Természetj36:08
9Endrődi JózsefPAK Paksi Sportegyesület37:29
10Katona Ferenc dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle38:23
11Dedinszky ImreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é41:21
12Mészáros KárolyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho44:23
 
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sportn.i.
 
 
 
F65B (8)2,2 km 100 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club24:39
2Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub26:20
3Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület27:46
4Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor30:14
5Oralek MiroslavEK Egyesületen kívüli32:14
6Andrási LajosHER Balatonalmádi Herkules Sporteg35:42
7Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület43:57
8Aknai AntalTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:13
 
 
 
F70B (12)1,8 km 55 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Sindely Pál dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:22
2Sőtér JánosPSE Postás Sport Egyesület20:33
3Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:36
4Kovács László dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:45
5Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor25:10
6Szűcs György dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör27:05
7Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C27:09
8Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:33
9Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület30:53
10Lohász MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:24
11Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:08
 
Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
N10D (7)1,6 km 50 m9 ep
HelyNévKlubIdő
1Szabó BoglárkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó26:19
2Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:10
3Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz30:09
4Ürge HannaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:47
5Komjáti NóraGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub46:57
6Kosztolánczi NorinaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó99:42
 
Zajácz LiliNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
N12C (6)1,9 km 75 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Gerzsényi BodzaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako27:16
2Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:55
3Laurinyecz ElizaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes37:38
4Kosztolánczi DóraGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:36
5Süle RékaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület41:16
6Pólik ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:33
 
 
 
N14B (6)2,0 km 75 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:30
2Péri Kata LucaFLF Fehérlófia Sportegyesület20:56
3Gál Melánia DóraPUS Pusztamérgesi Sportegyesület21:01
4Pintér Bernadett DorkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:12
5Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:40
 
Forrai FruzsinaHOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.
 
 
 
N15-18C (11)2,0 km 75 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Dezső EnikőHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:41
2Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:04
3Kolozsi LizaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:06
4Sárközi NikéSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület28:14
5Wieder KataSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület30:10
6Ürge BorókaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:05
7Gazdag MónikaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut33:12
8Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE35:24
9Vukics ZoéZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:06
 
Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Lestár Anett HannaMSE Megalódusz Sportegyletn.i.
 
 
 
N18B (6)2,6 km 100 m15 ep
HelyNévKlubIdő
1Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:11
2Koszta DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:31
3Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:34
4Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló49:32
 
Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
VkJuhász BoglárkaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:52
 
 
 
N21A (12)3,2 km 100 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:49
2Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:57
3Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör31:11
4Pózna Anna IbolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó33:12
5Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:47
6Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv35:41
7Bartus PetraETC Egri Testedző Club36:52
8Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:22
9Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület39:44
10Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö42:49
11Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE47:05
12Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:06
 
 
 
N21C (5)2,0 km 75 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Bohus MariannCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes20:27
2Vági EvelinEK Egyesületen kívüli24:37
3Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:32
4Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub28:35
 
Szabó-Horváth MónikaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
N35BR (20)2,6 km 100 m15 ep
HelyNévKlubIdő
1Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:57
2Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület36:19
3Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:19
4Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:08
5Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub48:30
6Bay-Fodor Boglárka dr.SAS Silvanus Sportegyesület49:08
7Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:02
8Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SE52:19
9Gömöri Csilla dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör52:47
10Sváb EmeseSAS Silvanus Sportegyesület53:09
11Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo53:38
12Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:21
13Boldizsár Eszter dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut63:17
14Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó65:10
15Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club68:09
16Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:51
17Morauszkiné Éles EditSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei73:23
18Kosztoláncziné Kiss JuditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:04
 
Tóth-Buschmann IlkaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Sőtér JohannaPSE Postás Sport Egyesülethiba
 
 
 
N40B (20)2,9 km 90 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:53
2Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö33:04
3Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:18
4Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut33:45
5Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:22
6Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz35:39
7Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:46
8Décsey EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE36:58
9Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:46
10Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club39:22
11Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport40:39
12Csató SzilviaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle43:09
13Kovács-Sebestény CsillaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu43:35
14Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:44
15Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club46:31
16Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:46
17Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE53:36
18Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:17
 
Kovács Bernadett dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkörnfb
Kifferné Endes AnikóARA Alba Regia Atlétikai Klubn.i.
 
 
 
N45B (22)2,9 km 90 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:10
2Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:23
3Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle34:05
4Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:19
5Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport37:31
6Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:43
7Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é38:14
8Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club38:54
9Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:07
10Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:23
11Marics Gáborné Jávorics ÉvaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö42:13
12Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:19
13Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:15
14Kalocsai AdriennMSE Megalódusz Sportegylet43:16
15Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho46:20
16Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv47:55
17Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C48:17
18Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE50:39
19Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület51:22
20Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:55
 
Barnáné Szabó IrénKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesün.i.
Kiss TeodóraETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
N50B (10)2,2 km 100 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:19
2Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:29
3Szerencsiné Csamangó JusztinaPUS Pusztamérgesi Sportegyesület28:55
4Erdősné Németh ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:18
5Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:53
6Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba38:17
7Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:10
8Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:08
9Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó47:29
10Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club59:35
 
 
 
N55B (7)2,2 km 100 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub34:17
2Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport40:39
3Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:27
4Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub47:10
5Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport64:59
6Balázs KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport68:34
 
Nagy Zsuzsanna dr.HER Balatonalmádi Herkules Sporteghiba
 
 
 
N60B (8)1,8 km 55 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint20:10
2Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:44
3Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület23:36
4Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási26:58
5Oralkova LibuseEK Egyesületen kívüli29:32
6Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:39
7Sőtérné Farkas AnnaPSE Postás Sport Egyesület40:20
 
Kühn EditPVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
 
 
 
NYK (40)1,9 km 75 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Felföldi KincsőSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor24:04
2Hegedűs PéterKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü24:27
3Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes25:36
4Simkó Andrea dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl26:48
5Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:23
6Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:59
7Gyurina MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör30:47
8Tass BeátaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:01
9Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:07
10Bognár KárolyEK Egyesületen kívüli32:40
11Pólik ErikaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:09
12Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:45
13Kaj CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:47
14Majoros GrétaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:57
15Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:34
16Dedinszky BarbaraSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é41:24
17Tóth SáraGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo41:29
18Vukics SimonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:56
19Szöllősi ViktorNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:14
20Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü43:53
21Albné Bogárdi TündeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye45:24
22Blaskó IstvánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:51
23Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:29
24Cserna JuditBKL Budakalászi Sport Club49:15
25Gazdag SzilveszterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut49:36
26Koncz DezsőSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület52:08
27Király TeodóraEK Egyesületen kívüli55:43
28Faragó CsongorSAS Silvanus Sportegyesület56:56
29Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:21
30Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó Club70:47
31Horváth ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club71:43
32Horváth EmmaGTC Gerecse Tájfutó Club73:18
33Knuth KamillaEK Egyesületen kívüli91:34
 
Ágh Eleonóra dr.TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Molnár IstvánSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesülethiba
Farkas AnnamáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Ambrus AndreaGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Zajácz IstvánNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Fazekas TamásSIR Sirályok Sportegyesületn.i.
Varga LászlóEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
NYT (22)2,7 km 100 m14 ep
HelyNévKlubIdő
1Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:55
2Szondi IstvánEK Egyesületen kívüli36:35
3Alb PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:33
4Bogdanovits AndrásMSE Megalódusz Sportegylet38:21
5Máder MiklósTSE Törekvés Sport Egyesület38:28
6Nagy ViktorEK Egyesületen kívüli40:26
7Bór JózsefEK Egyesületen kívüli42:02
8Nagy ViktorGTC Gerecse Tájfutó Club42:33
9Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület42:50
10Tóth GyulaBTK Bakonyi Tájfutó Klub42:52
11Faggyas LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:31
12Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub43:45
13Konrád RitaGTC Gerecse Tájfutó Club43:56
14Barsi AnnaGTC Gerecse Tájfutó Club44:41
15Hegyi PéterEK Egyesületen kívüli45:12
16Papp LászlóNYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz47:01
17Szilvási AntiaEK Egyesületen kívüli48:34
18Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:00
19Vizi EszterBSC Balatonfüredi Sport Club59:34
20Veres ZsoltCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes64:05
21Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K68:21
 
Balogh LászlóGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.