Diákolimpia és Sopron Kupa 2017H 2017.05.29. 6:57
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F10D (13)3,7 km 115 m6 ep
HelyNévKlubIdő
1Májerhoffer MártonVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:18
2Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport36:38
3Lakosi OlivérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz38:43
4Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club39:02
5Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:04
6Alpár DánielSZT Szombathelyi Haladás VSE43:59
7Tiboly BoldizsárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut44:27
8Pintér MarcellGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo57:01
9Faragó BorsSAS Silvanus Sportegyesület59:12
10Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:51
11Kaj Huba CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut63:30
 
Bátor KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
Csók BarnabásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
F12C (11)3,2 km 110 m9 ep
HelyNévKlubIdő
1Kasza TomášXFAR Farmaceut Bratislava31:38
2Molnár KornélSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület37:32
3Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho39:41
4Kocsi GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:16
5Ár János DánielASK Alpokalja Szabadidősport és Kö56:20
6Koblencz KristófTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho61:05
7Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:07
8Gyurasics MartinEK Egyesületen kívüli103:03
9Mészáros ÁkosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn117:59
10Kis ZsoltVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn123:54
 
VkKis GáborEK Egyesületen kívüli50:43
 
 
 
F12D (11)3,7 km 115 m6 ep
HelyNévKlubIdő
1Gribovszki SámuelEK Egyesületen kívüli28:28
2Müller PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz30:41
3Kis RolandNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:08
4Kacsirek MárkCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:35
5Darók ÁkosZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:54
6Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz53:18
7Raffael MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:44
8Kecskeméti AntalJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:02
9Czebei ÁkosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó74:20
10Pásti BálintSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület93:26
 
Ancsin BalázsCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
 
 
 
F14B (11)4,4 km 230 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó50:59
2Jámbor ZsigmondFLF Fehérlófia Sportegyesület58:01
3Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSE60:14
4Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:00
5Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
6Tímár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE67:35
7Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Club69:22
8Pócsi LászlóSIR Sirályok Sportegyesület81:04
9Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle124:00
 
Óvári VinceSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülenfb
Máramarosi ÁkosTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F15-18C (7)4,4 km 160 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:55
2Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü52:05
3Gazdag KristófZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:06
4Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club78:10
5Gribovszki JózsefEK Egyesületen kívüli85:34
6Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási95:25
 
Kiss LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
 
 
 
F16B (3)4,4 km 230 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:16
2Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:57
3Pólik ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo107:32
 
 
 
F21A (21)9,7 km 500 m27 ep
HelyNévKlubIdő
1Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:46
2Dedinszky ImreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é82:21
3Vajda KolosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é86:56
4Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn87:53
5Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő88:01
6Bilik PéterEK Egyesületen kívüli88:56
7Boros ImreSSC Siketek Sport Club90:12
8Pilkowski TadeuszSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:27
9Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület100:01
10Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei103:15
11Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület111:43
12Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló116:31
13Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő125:28
14Éles AndrásEK Egyesületen kívüli137:26
15Borbás PéterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu146:10
 
Kazal MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkörnfb
Kiss KornélZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártolónfb
Tábori MilánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
Balázs BulcsuSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Peregi DávidEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
F21BR (9)5,1 km 200 m14 ep
HelyNévKlubIdő
1Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako41:03
2Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE56:30
3Szokol DávidBMG Babits Mihály Gimnázium DSE61:46
4Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv67:29
5Gyárfás CsabaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu71:29
6Bella GáborZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz95:21
 
Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sporthiba
Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Clubn.i.
Szabó BenceSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesületn.i.
 
 
 
F35BR (34)4,3 km 215 m14 ep
HelyNévKlubIdő
1Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:07
2Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:35
3Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club53:15
4Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü53:42
5Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo53:49
6Pavlovics György ifj. dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz58:04
7Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport58:43
8Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club65:26
9Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut67:03
10Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:20
11Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club71:28
12Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club72:42
13Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:33
14Berzsenyi MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle74:01
15Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz74:58
16Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub75:43
17Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport75:47
17Morauszki MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei75:47
19Pásti AndrásSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület78:50
20Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle80:17
21Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub86:02
22Erdős GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut89:09
23Németh LászlóSFC Széchenyi István Egyetem Sport99:41
24Májerhoffer FerencVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle101:39
 
Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem Sporthiba
Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sporthiba
Orosz PálNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
Bátor SzilárdESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SEn.i.
Csécs SándorESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
Salgado JorgeXOVA OK Variopintosn.i.
Delgado PacoXOVA OK Variopintosn.i.
 
 
 
F40B (16)7,3 km 365 m20 ep
HelyNévKlubIdő
1Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport75:21
2Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai Klub81:11
3Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle88:35
4Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C90:45
5Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba96:43
6Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület102:20
7Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle102:51
8Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő107:11
9Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE110:17
10Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn113:03
11Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klub123:27
 
Olasz RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártolónfb
Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaban.i.
Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Rétfalvi BalázsSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
F45B (23)7,3 km 365 m20 ep
HelyNévKlubIdő
1Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:31
2Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:01
3Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási74:05
4Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:49
5Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é99:20
6Vizi CsabaBSC Balatonfüredi Sport Club100:08
7Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport109:24
8Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club111:12
9Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo118:30
10Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle120:45
11Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület121:11
12Balku István dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz136:04
13Kasza LadislavXFAR Farmaceut Bratislava136:12
14Fülöp JánosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó185:33
 
Buzás GyulaFMT FŐMTERV SEhiba
Szitter AttilaSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Honfb
Bózsó ZoltánESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
Fekete GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
Stockmayer MichaelXHIE HSV OL Wiener Neustadtn.i.
Kovács Ferenc dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
F50B (13)6,5 km 340 m18 ep
HelyNévKlubIdő
1Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club68:41
2Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet71:55
3Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle73:30
4Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle74:12
5Szitter AttilaSAS Silvanus Sportegyesület80:49
6Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub88:07
7Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:40
8Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz95:39
9Szulics ZsoltNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz106:42
10Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn108:13
11Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE140:20
12Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C148:18
 
Sebők GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
 
 
 
F55B (9)6,5 km 340 m18 ep
HelyNévKlubIdő
1Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub84:58
2Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport91:01
3Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport102:28
 
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sportnfb
Köpöczi JózsefTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Honfb
Berecz SámuelSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
Köck ErwinXHIE HSV OL Wiener Neustadtn.i.
Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SEn.i.
 
 
 
F60B (12)3,7 km 140 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle37:12
2Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg46:40
3Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:01
4Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba51:48
5Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:22
6Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:32
7Endrődi JózsefPAK Paksi Sportegyesület73:55
8Katona Ferenc dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle77:58
 
Biró SándorKRI Kristály Tájfutó és Természetjhiba
Mészáros KárolyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Dedinszky ImreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
 
 
 
F65B (8)3,7 km 140 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club42:45
2Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub44:35
3Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület45:37
4Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor46:48
5Oralek MiroslavEK Egyesületen kívüli49:39
6Andrási LajosHER Balatonalmádi Herkules Sporteg52:06
7Aknai AntalTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho53:48
8Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület56:45
 
 
 
F70B (11)3,3 km 135 m12 ep
HelyNévKlubIdő
1Sindely Pál dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:46
2Sőtér JánosPSE Postás Sport Egyesület48:59
3Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor50:45
4Kovács László dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör56:51
5Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:46
6Szűcs György dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör70:54
7Lohász MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:53
8Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület88:34
9Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő179:15
 
Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
N10D (8)3,7 km 120 m6 ep
HelyNévKlubIdő
1Komjáti NóraGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub43:14
2Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz43:39
3Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club44:33
4Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz51:37
5Ürge HannaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:29
 
Ürge BoglárkaEK Egyesületen kívülihiba
Zajácz LiliNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Szabó BoglárkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozón.i.
 
 
 
N12C (5)3,2 km 110 m9 ep
HelyNévKlubIdő
1Gerzsényi BodzaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako42:59
2Süle RékaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület66:57
3Laurinyecz ElizaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes69:00
4Pólik ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:25
5Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn99:49
 
 
 
N14B (6)3,7 km 130 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:22
2Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE48:40
3Gál Melánia DóraPUS Pusztamérgesi Sportegyesület49:54
4Péri Kata LucaFLF Fehérlófia Sportegyesület53:44
5Pintér Bernadett DorkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo56:49
 
Forrai FruzsinaHOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.
 
 
 
N15-18C (11)3,7 km 130 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Dezső EnikőHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási46:13
2Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club47:55
3Ürge BorókaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:59
4Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo61:07
5Kolozsi LizaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:09
6Sárközi NikéSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület65:56
7Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE67:59
8Wieder KataSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület73:09
9Gazdag MónikaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut78:29
10Vukics ZoéZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut87:54
 
Lestár Anett HannaMSE Megalódusz Sportegyletn.i.
 
 
 
N18B (6)5,9 km 240 m17 ep
HelyNévKlubIdő
1Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör73:04
2Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle101:45
3Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle113:52
4Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló117:35
5Koszta DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle117:50
 
Juhász BoglárkaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
 
 
 
N21A (12)7,3 km 365 m20 ep
HelyNévKlubIdő
1Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:41
2Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:41
3Pózna Anna IbolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó82:36
4Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó83:57
5Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület86:56
6Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv96:20
7Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn106:28
8Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö131:07
 
Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSEnfb
Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkörnfb
Bartus PetraETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
N21C (5)4,4 km 160 m11 ep
HelyNévKlubIdő
1Bohus MariannCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes61:58
2Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub76:47
3Szabó-Horváth MónikaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó132:50
4Vági EvelinEK Egyesületen kívüli139:29
 
Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N35BR (23)3,5 km 190 m14 ep
HelyNévKlubIdő
1Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület48:41
2Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho49:53
3Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut50:27
4Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:11
5Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo61:30
6Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:45
7Jankovics HajnalkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:19
8Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:25
9Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SE66:17
10Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:08
11Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub68:00
12Gömöri Csilla dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör68:38
13Sváb EmeseSAS Silvanus Sportegyesület68:40
14Sőtér JohannaPSE Postás Sport Egyesület70:02
15Morauszkiné Éles EditSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei71:39
16Tóth-Buschmann IlkaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:05
17Bay-Fodor Boglárka dr.SAS Silvanus Sportegyesület72:07
18Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:53
19Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle77:26
20Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle86:26
21Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club88:49
22Boldizsár Eszter dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut102:07
23Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó183:38
 
 
 
N40B (19)5,6 km 275 m17 ep
HelyNévKlubIdő
1Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C68:34
2Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut72:08
3Kovács Bernadett dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör76:19
4Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör79:35
5Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő83:35
6Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club84:05
7Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö84:23
8Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:58
9Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz85:24
10Décsey EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE87:12
11Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport87:23
12Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club87:59
13Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo97:20
14Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle107:33
15Csató SzilviaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle113:36
16Kifferné Endes AnikóARA Alba Regia Atlétikai Klub123:53
17Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE124:23
 
Kovács-Sebestény CsillaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cnfb
 
 
 
N45B (20)5,9 km 240 m17 ep
HelyNévKlubIdő
1Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle64:09
2Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör65:11
3Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:02
4Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz75:35
5Kalocsai AdriennMSE Megalódusz Sportegylet79:20
6Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut80:26
7Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle81:38
8Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é84:36
9Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport88:23
10Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv91:01
11Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C95:00
12Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:39
13Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C98:04
14Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő102:56
15Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club109:36
16Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület119:34
17Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE137:56
 
Barnáné Szabó IrénKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesün.i.
Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
Kiss TeodóraETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
N50B (11)3,7 km 140 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle39:30
2Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl47:14
3Szerencsiné Csamangó JusztinaPUS Pusztamérgesi Sportegyesület48:59
4Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba65:05
5Erdősné Németh ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:47
6Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:18
7Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle71:44
8Szokol ÉvaMSE Megalódusz Sportegylet77:12
9Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz92:48
10Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó96:29
 
Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Clubhiba
 
 
 
N55B (7)3,7 km 140 m13 ep
HelyNévKlubIdő
1Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub50:17
2Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:27
3Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport66:41
4Nagy Zsuzsanna dr.HER Balatonalmádi Herkules Sporteg68:17
5Balázs KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport71:31
6Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport83:29
7Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub83:33
 
 
 
N60B (6)3,3 km 135 m12 ep
HelyNévKlubIdő
1Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:10
2Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint50:48
3Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület62:26
4Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási76:24
5Oralkova LibuseEK Egyesületen kívüli84:06
 
Sőtérné Farkas AnnaPSE Postás Sport Egyesülethiba
 
 
 
NYK (43)3,7 km 130 m10 ep
HelyNévKlubIdő
1Borosnyay BendegúzARA Alba Regia Atlétikai Klub49:26
2Hegedűs PéterKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü49:48
3Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo50:35
4Blaskó IstvánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:16
5Felföldi KincsőSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor53:18
6Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes53:23
7Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz54:20
8Borosnyay CsabaEK Egyesületen kívüli55:28
9Dedinszky BarbaraSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é56:04
10Majoros GrétaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo58:29
11Szöllősi ViktorNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz59:25
12Koncz DezsőSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület64:12
13Simkó Andrea dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:03
14Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü66:21
15Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:09
16Gyurina MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:12
17Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz68:18
18Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási68:37
19Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz72:07
20Tass BeátaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz72:18
20Molnár IstvánSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület72:18
22Vukics SimonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut72:26
23Miklós KatalinEK Egyesületen kívüli75:21
24Varga LászlóEK Egyesületen kívüli77:27
25Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo77:54
26Horváth EmmaGTC Gerecse Tájfutó Club79:13
27Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo79:27
28Király TeodóraEK Egyesületen kívüli87:23
29Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó Club92:31
30Horváth ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club99:12
31Pólik ErikaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo100:43
32Kaj CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut115:48
33Bognár KárolyEK Egyesületen kívüli121:36
 
Faragó CsongorSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Knuth KamillaEK Egyesületen kívülinfb
Gazdag SzilveszterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Pásti DóraSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesületnfb
Ambrus AndreaGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Zajácz IstvánNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Fazekas TamásSIR Sirályok Sportegyesületn.i.
Kis GáborEK Egyesületen kívülin.i.
Farkas AnnamáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
NYT (22)5,5 km 275 m16 ep
HelyNévKlubIdő
1Bogdanovits AndrásMSE Megalódusz Sportegylet82:22
2Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C82:31
3Guttmann ZoltánBSC Balatonfüredi Sport Club91:46
4Faggyas LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő93:10
5Papp LászlóNYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz93:30
6Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub94:10
7Nagy ViktorGTC Gerecse Tájfutó Club99:54
8Konrád RitaGTC Gerecse Tájfutó Club105:53
9Tóth GyulaBTK Bakonyi Tájfutó Klub110:31
10Nagy ViktorEK Egyesületen kívüli113:46
11Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K113:57
12Barsi AnnaGTC Gerecse Tájfutó Club122:23
13Veres ZsoltCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes131:49
14Badis Anissa ZsófiaSFC Széchenyi István Egyetem Sport134:22
15Szilvási AntiaEK Egyesületen kívüli145:50
 
Vizi EszterBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
Fekete GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Balogh LászlóGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Hegyi PéterEK Egyesületen kívülin.i.
Máder MiklósTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
Szondi IstvánEK Egyesületen kívülin.i.
Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.