• Túrázás

  • Tájékozódási futás

  • Terepfutás

  • Események

Copyright 2018 - Szerzői jog © 2016 - pannonsportksze - Minden jog fentartva.

Szeptember 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Főoldal

VI.Sárvári Vadkert Major terepfutó verseny - végeredmények

 Hely        Név                        Szül Klub                      Idő 



Női 5 km -18  (8)         5.0 km   2 ep           

    1 Juhász-Tóth Eszter           06 SZoESE                          28:37 
    2 Mórocz Viktória              04 Egyesületen kívüli              31:26 
    3 Molnár Fanni                 09 Sakura - Judo és Küzdősport E   35:40 
    4 Kádár Jázmin Evelin          12 Egyesületen kívüli              52:44 
    5 Finta-Baranyai                  Egyesületen kívüli            1:07:14 

      Horváth Zselyke              07 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Tamás Lúcia                  04 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Biczó Emma                   07 SZoESE                           n.i. 



Női 5 km 19-39  (18)      5.0 km   2 ep           

    1 Krár Sára Eszter             96 Egyesületen kívüli              28:41 
    2 Takács Ildikó                80 Egyesületen kívüli              28:44 
    3 Németh Viktória              87 Egyesületen kívüli              29:35 
    4 Bajnok Dóra                  92 Egyesületen kívüli              30:23 
    5 Sándor Judit                 82 Iron bodies                     31:38 
    6 Mihácsiné Gerbert Kinga      87 Nárcisz futóklub                31:44 
    7 Seregélyi Petra              92 EPCOS futóklub                  34:14 
    8 Betlehem Viktoria            93 Egyesületen kívüli              35:03 
    9 Mórocz Csabáné               79 Egyesületen kívüli              35:46 
   10 Gordos Éva                   79 EPCOS futóklub                  37:26 
   11 Gyurcsi Emese                87 Egyesületen kívüli              37:44 
   12 Kádárné Beke Gabriella       86 Egyesületen kívüli              52:44 

      Pápai Nikoletta              80 Egyesületen kívüli               hiba 
      Antal Mónika                 86 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Dr Biczó Virág               81 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Kovács Gyöngyi               87 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Szomorkovits Mónika          91 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Gombás Barbara               90 CardioMAX SE                     n.i. 



Női 5 km 40-54  (7)       5.0 km   2 ep           

    1 Tamaskóné Lukács Ágnes       74 Egyesületen kívüli              33:59 
    2 Hernáthné Darics Dóra        71 Egyesületen kívüli              37:03 
    3 Csermák-Kovács Tímea         75 Egyesületen kívüli              37:58 
    3 Vojtkóné Csőke Tünde         65 EPCOS futóklub                  37:58 
    5 Kozma Ildikó                 76 Egyesületen kívüli              40:19 
    6 Szilvágyi Rita               76 EPCOS futóklub                  42:23 

      Fülöpné Jenei Annamária      78 Egyesületen kívüli               n.i. 



Női 5 km 55+  (3)         5.0 km   2 ep           

    1 Fischer Erika                64 Sopron Trail                    35:42 
    2 Molnár Zsuzsa                52 Egyesületen kívüli              36:24 
    3 Jagasitsné Rita              62 Somlói Sólymok SE               38:27 



Női 10 km -18  (1)        10.0 km   4 ep          

    1 Molnár Lilien                07 Sakura - Judo és Küzdősport E 1:05:44 



Női 10 km 19-39  (15)     10.0 km   4 ep          

    1 Farkas Dóra                  93 SZoESE                          51:07 
    2 Porpáczy Tímea               86 EPCOS futóklub                  56:56 
    3 Gősi Júlia                   93 Egyesületen kívüli              57:06 
    4 Polgár Tímea                 84 Egyesületen kívüli              57:39 
    5 Varga Katalin                85 Egyesületen kívüli              59:26 
    6 Hegedüs Adrienn              81 Egyesületen kívüli            1:00:23 
    7 Wágner Viktória              89 Egyesületen kívüli            1:02:28 
    8 Kovács-Soós Barbara          87 Egyesületen kívüli            1:02:51 
    9 Dobos Alexandra              88 Egyesületen kívüli            1:03:51 
   10 Rampflné Bujtás Réka         80 Egyesületen kívüli            1:05:16 
   11 Horváth Kinga Zsófia         90 Egyesületen kívüli            1:06:40 
   12 Varga Veronika               85 Kőszeg                        1:08:46 
   13 Hajszán Gabriella            79 Egyesületen kívüli            1:12:30 
   14 Pete Zsófia                  95 Mozdulj Érte                  1:14:58 

      Molnár-Kondor Henriett       83 Egyesületen kívüli               n.i. 



Női 10 km 40-54  (13)     10.0 km   4 ep          

    1 Varasdy Edit                 73 Vasi triatlon klub            1:00:37 
    2 Szigetfy Ildikó              76 Egyesületen kívüli            1:01:41 
    3 Tornavölgyi Andrea           78 Egyesületen kívüli            1:02:24 
    4 Illés Mónika                 73 Egyesületen kívüli            1:03:39 
    5 Tollár Szilvia               69 Vasi triatlon klub            1:03:51 
    6 Vida Anikó                   74 Egyesületen kívüli            1:05:02 
    7 Szászné Mórocz Izabella      78 Egyesületen kívüli            1:05:16 
    8 Simon Enikő                  71 Egyesületen kívüli            1:05:27 
    9 Pete Ferencné                68 Mozdulj Érte                  1:06:06 
   10 Krár Jánosné                 69 Egyesületen kívüli            1:09:09 
   11 Szarka Katalin               71 Egyesületen kívüli            1:21:43 

      Majorné Kovács Anita         77 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Pajor Renáta                 71 Egyesületen kívüli               n.i. 



Női 21 km 19-39  (14)     21.0 km   8 ep          

    1 Demény Annamária             91 Egyesületen kívüli            1:58:20 
    2 Szalay Judit                 82 Egyesületen kívüli            2:01:21 
    3 Surányi Bernadett            90 Egyesületen kívüli            2:02:00 
    4 Tóth Viktória                82 Egyesületen kívüli            2:03:08 
    5 Fitos Bernadett              87 Insanity Team                 2:05:52 
    6 Ható Andrea                  86 Egyesületen kívüli            2:06:33 
    7 Németh Alíz                  81 Egyesületen kívüli            2:08:30 
    8 Ringelhann Fanni             90 Egyesületen kívüli            2:10:22 
    9 Sándor Judit                 83 Egyesületen kívüli            2:10:41 
   10 Demény Veronika              88 Egyesületen kívüli            2:10:42 
   11 Herbai Dominika              98 Egyesületen kívüli            2:16:42 
   12 Szabó Orsolya                91 Insanity Team                 2:27:10 
   13 Irmes Henrietta              91 Egyesületen kívüli            2:57:43 

      Stefán-Dobos Alexandra       88 Egyesületen kívüli               n.i. 



Női 21 km 40-54  (2)      21.0 km   8 ep          

    1 Györkös Virág                76 Egyesületen kívüli            1:44:50 
    2 Horváthné Farkas Gabriella   78 Egyesületen kívüli            2:33:24 



Női 21 km 55+  (2)        21.0 km   8 ep          

    1 Tichy Andrea                 62 Egyesületen kívüli            2:20:53 
    2 Dr Mojzes Szonja             63 Egyesületen kívüli            3:16:35 



Férfi 5 km -18  (3)       5.0 km   2 ep           

    1 Horváth-Sarródi Márton       05 BHS-Sopron                      52:02 

      Mogyoróssy Márton            99 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Sághegyi Erik                99 Egyesületen kívüli               n.i. 



Férfi 5 km 19-39  (8)     5.0 km   2 ep           

    1 Bazsó Attila                 82 EPCOS futóklub                  25:40 
    2 Puklér Tamás                 88 EPCOS futóklub                  26:39 
    3 Boda Attila                  85 Egyesületen kívüli              31:23 
    4 Horváth Ádám                 91 Egyesületen kívüli              32:31 
    5 Szívós Márk                  85 EPCOS futóklub                  34:14 
    6 Berta Ádám                   90 Egyesületen kívüli              37:06 

      Stelczer István              84 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Szabó György Vilmos          88 CardioMAX SE                     n.i. 



Férfi 5 km 40-54  (7)     5.0 km   2 ep           

    1 Sziva László                 75 ZTC                             25:26 
    2 László Ervin                 70 Egyesületen kívüli              26:19 
    3 Tasnádi György               75 Kőszeg                          29:28 
    4 Biczó Imre                   75 SZoESE                          30:32 

      Burcsi Attila                77 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Eredics roland               76 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Márkus Gyula                 72 Egyesületen kívüli               n.i. 



Férfi 5 km 55+  (1)       5.0 km   2 ep           

    1 Roósz Péter                  62 Nagykanizsa                     25:46 



Férfi 10 km 19-39  (28)   10.0 km   4 ep          

    1 Balhási kos                  82 Egyesületen kívüli              41:09 
    2 Krár Máté                    90 Egyesületen kívüli              43:27 
    3 Hegedüs Tamás                87 Egyesületen kívüli              44:18 
    4 Lakner Szilveszter           79 Egyesületen kívüli              45:01 
    5 Gorza István                 89 Táplánszentkereszt              46:25 
    6 Bódi Krisztián               89 Egyesületen kívüli              47:13 
    7 Horváth Ádám                 85 Egyesületen kívüli              48:00 
    8 Erdélyi Ernő                 83 Iron bodies                     48:07 
    9 Sinka László                 79 Physio FitStudio Sárvár         49:42 
   10 Király Gábor                 82 IPA Szombathelyi Szervezet      50:08 
   11 Horváth Ervin                85 Egyesületen kívüli              50:43 
   12 Major Gábor                  79 Egyesületen kívüli              50:44 
   13 Németh Csongor               92 Physio FitStudio Sárvár         51:53 
   14 Csurgai Peter                80 EPCOS futóklub                  55:48 
   15 Szekér Balázs                86 Lenti                           56:31 
   16 Somodi Gyula                 82 Egyesületen kívüli              56:47 
   17 Czilli Ádám                  83 Egyesületen kívüli              57:45 
   18 Sándor Zsolt                 83 IPA Szombathelyi Szervezet      57:54 
   19 Tóth Zoltán                  88 Sárvári Fotóklub Egyesület      58:08 
   20 Gerebics Zoltán              88 EPCOS futóklub                  58:15 
   21 Szücs-Bakonyi Tamás          90 Egyesületen kívüli              59:20 
   22 Tóth Gergely János           92 Egyesületen kívüli            1:00:20 
   23 Őri Tamás                    86 Egyesületen kívüli            1:01:58 
   24 Horváth Enre                 79 Egyesületen kívüli            1:03:24 
   25 Szén György                  79 Egyesületen kívüli            1:03:47 
   26 Fischer Norbert              86 Kőszeg FKFFK                  1:05:18 
   27 Herbai Máté                  96 Egyesületen kívüli            1:07:21 
   27 Kohl Botond                  93 Egyesületen kívüli            1:07:21 



Férfi 10 km 40-54  (22)   10.0 km   4 ep          

    1 Garami Árpád                 66 Egyesületen kívüli              46:25 
    2 Csinger Péter                70 Egyesületen kívüli              50:46 
    3 Rosta László                 68 Egyesületen kívüli              51:07 
    4 Krár János                   67 Egyesületen kívüli              51:15 
    5 Sali-Ajkas Róbert            76 Egyesületen kívüli              52:18 
    6 Tamaskó Csaba                67 Egyesületen kívüli              53:19 
    7 Nagy Tibor                   72 IPA Szombathelyi Szervezet      55:07 
    8 Nádas Balázs                 76 EPCOS futóklub                  55:37 
    9 Pete Ferenc                  68 Egyesületen kívüli              56:05 
   10 Sali-Ajkas Tamás             75 Egyesületen kívüli              56:52 
   11 Tóth István                  78 Egyesületen kívüli              57:14 
   12 Kiss László                  74 Egyesületen kívüli              59:22 
   13 Molnár Norbert               69 Egyesületen kívüli            1:01:47 
   14 Tamása Tibor                 66 Lenti                         1:04:13 
   15 Vida Roland                  73 Egyesületen kívüli            1:05:02 
   16 Major SzabolcsLajos          77 Egyesületen kívüli            1:06:26 

      Tamás Attila                 71 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Oláh Zoltán                  72 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Molnár József                74 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Horváth Attila               75 Endorfin KSE                     n.i. 
      Homlok István                71 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Varga Sándor                 68 VRSZS Szombathely                n.i. 



Férfi 10 km 55+  (4)      10.0 km   4 ep          

    1 Betlehem Attila              62 Egyesületen kívüli              52:21 
    2 Horváth-Sarródi László       59 BHS-Sopron                      58:22 

      Harangozó Miklós             58 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Fonyó Sándor sen.            56 VEDAC                            n.i. 



Férfi 21 km -18  (1)      21.0 km   8 ep          

      Horváth Zsombor              03 Egyesületen kívüli               n.i. 



Férfi 21 km 19-39  (12)   21.0 km   8 ep          

    1 Tomka János                  97 Sárréti SE-Optimit            1:26:16 
    2 Cseke Norbert                88 CardioMAX SE                  1:34:58 
    3 Giacomo Gherardi             84 Pápa Kosárlabda               1:36:58 
    4 Borbély István               79 Egyesületen kívüli            1:39:05 
    5 Köteles Zsolt                90 Egyesületen kívüli            1:44:25 
    6 Fekete Gábor                 89 Egyesületen kívüli            1:50:21 
    7 Onodi Csaba                  82 Insanity Team                 2:05:52 
    8 Pálfy Antal                  87 Egyesületen kívüli            2:07:24 
    9 Csima Szabolcs               91 Egyesületen kívüli            2:10:22 
   10 Vörös Róbert                 90 Insanity Team                 2:27:10 

      Forrás Ádám                  82 Egyesületen kívüli               n.i. 
      Fonyó Sándor                 80 VEDAC                            n.i. 



Férfi 21 km 40-54  (16)   21.0 km   8 ep          

    1 Horváth Balázs               75 Egyesületen kívüli            1:29:52 
    2 Steiner Péter                74 Egyesületen kívüli            1:35:36 
    3 Gulyás Csaba                 68 Egyesületen kívüli            1:40:23 
    4 Takács Tibor                 73 Egyesületen kívüli            1:41:32 
    5 Czifra Gábor                 76 Fertőszéplaki Futókör         1:42:55 
    6 Németh Arnold                67 Egyesületen kívüli            1:43:13 
    7 Szőke Zsolt                  75 Egyesületen kívüli            1:48:23 
    8 Csepely László               73 Egyesületen kívüli            1:50:45 
    9 Kertész Gábor                65 Egyesületen kívüli            1:52:17 
   10 Rátkai János                 69 Egyesületen kívüli            1:54:59 
   11 Farkas Gabor                 75 Happy Lion                    1:55:46 
   12 Papp Róbert                  72 Egyesületen kívüli            1:59:10 
   13 Horváth Krisztián            74 Egyesületen kívüli            2:06:49 
   14 Kiss Peter                   65 Egyesületen kívüli            2:15:14 

      Bodócs Zsolt                 73 Egyesületen kívüli               hiba 
      Gyöngyösi János              74 Egyesületen kívüli               n.i. 



Férfi 21 km 55+  (2)      21.0 km   8 ep          

    1 Hopp Viktor                  52 Egyesületen kívüli            2:03:12 
    2 Tóth Tibor                   62 Sárvári Kinizsi               2:03:16 


Részidős eredmények:

Pályánkénti eredmények:
f t g m