• Túrázás

  • Tájékozódási futás

  • Terepfutás

  • Események

Copyright 2018 - Szerzői jog © 2016 - pannonsportksze - Minden jog fentartva.

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Főoldal

II. Jánosházai Félmaraton eredmények

 

 Hely Név                        Szül Text1                       Idő 



Női 10 km -18  (3/ Előzetes eredmények  16:07  

    1 Molnár Lilien                07                         1:01:54 
    2 Tóth Petra                   03                         1:13:48 
    3 Balaton Regina               00                         1:17:26 



Női 10 km 19-34  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Málics Hajnalka              95                           48:28 
    2 Bertalan Regina              93                           48:47 
    3 Nagy Anda                    95                           57:33 
    4 Szomorkovits Mónika          91                           59:02 
    5 Baranyai Bettina             91                         1:03:43 
    6 Gombás Barbara               90                         1:04:59 
    7 Aranyos Gyöngyi              91                         1:06:09 
    8 Végh Annamária               84                         1:19:46 

      Varga Katalin                85                            n.i. 



Női 10 km 35-49  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Dr. Benedek Karolina         77                           51:45 
    2 Hegedüs Adrienn              81                           55:50 
    3 Pajczer Tímea                75                           56:23 
    4 Dr. Tóth Judit               76                           57:50 
    5 Varasdy Edit                 73                           58:15 
    6 Tomor Judit                  75                           59:31 
    7 Karádi-Brányi Enikő          82                         1:00:37 
    8 Géczi Anita                  77                         1:03:16 
    9 Buzáné Bors Zsuzsanna        79                         1:03:46 
   10 Császti Júlia                76                         1:03:56 
   11 Farkasné Bertus Andrea       79                         1:04:15 
   12 Pohánka Edit                 75                         1:05:32 
   13 Fülöpné Jenei, Annamária     78                         1:07:28 
   14 Tóth Éva                     72                         1:11:40 
   15 Szarka Katalin               71                         1:16:56 

      Horváth Noémi                76                            n.i. 



Női 10 km 50+  (5/ Előzetes eredmények  16:07  

    1 Kelemen Krisztina            68                         1:04:17 
    2 Werstroh Mónika              68                         1:07:47 
    3 Holló Tiborné                65                         1:09:32 
    4 Szórádi Stefánia             60                         1:11:41 
    5 Kamondi Csilla               66                         1:22:40 



Női 21 km 19-34  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Papp-Neilinger Mónika        86                         1:58:50 
    2 Zsákay Evelin                93                         2:43:45 



Női 21 km 35-49  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Sáringer-Kovács, Szilvia     81                         1:40:17 
    2 Neisz Eszter                 74                         1:40:46 
    3 Lajtos Ibolya                79                         1:50:15 
    4 Kovácsné Tar Adrienn         82                         1:52:20 
    5 Tóth Zsuzsanna               73                         1:53:19 
    6 Solymos Rka                  82                         1:54:20 
    7 Boros Anikó                  79                         1:59:11 
    8 Szigetfy Ildikó              76                         2:09:49 
    9 Gyimesi Henriett                                        2:21:23 
   10 Ágota Bernadett              74                         2:21:27 

      Bakos Beáta                  77                            n.i. 
      Osztrosits Krisztina         74                            n.i. 



Női 21 km 50+  (4/ Előzetes eredmények  16:07  

    1 Vásárhelyi Éva               68                         1:53:02 
    2 Győrffy Ágnes                68                         1:57:59 
    3 Szigeti Ildikó               65                         2:02:36 
    4 Dr Mojzes Szonja             63                         2:58:14 



Férfi 10 km -18  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Horváth Csaba                02                           58:22 
    2 Balázs Endre                 01                         1:04:28 
    3 Simon Levente                05                         1:10:31 

      Simon Levente                05                            n.i. 



Férfi 10 km 19-34  Előzetes eredmények  16:07  

    1 Gorza István                 89                           42:35 
    2 Varga Richárd                97                           44:39 
    3 Verasztó Bálint              83                           47:52 
    4 Weinhandl Zsolt              88                           49:04 
    5 Szalai Péter                 85                           54:26 
    6 Borsics Gábor                85                         1:01:53 

      Horváth Erik                 94                            n.i. 
      Salamon Sándor               87                            n.i. 
      Szabó György Vilmos          88                            n.i. 



Férfi 10 km 35-49  Előzetes eredmények  16:07  

    1 Antal Zoltán                 83                           45:09 
    2 Chikán István                80                           47:07 
    3 Czigány Ferenc               77                           47:14 
    4 Orbán Norbert                76                           47:25 
    5 Teket Attila                 72                           48:19 
    6 Gombás Miklós                75                           49:03 
    7 Dr. Balázs Endre             78                           50:31 
    8 Poller Tibor                 76                           51:25 
    9 Molnár József                74                           51:26 
   10 Hérincs Ferenc               79                           53:41 
   11 Galgóczi Arnold              78                           55:32 
   12 Kovács József                83                           56:06 
   13 Pacsi Bálint                 74                           57:13 
   14 Oláh Zoltán                  72                           57:29 
   15 Szén György                  79                           57:38 
   16 Molnár Norbert               69                           58:45 
   17 Homlok István                71                           58:52 
   18 Skoda Szabolcs               75                         1:00:01 
   19 Szalay Viktor                82                         1:00:20 
   20 Tehel Tibor                  74                         1:00:36 
   21 Tóth Károly                  81                         1:00:39 
   22 Györgyi Dániel               81                         1:00:59 
   22 Horváth Péter                81                         1:00:59 
   24 Varga Péter                  82                         1:01:22 
   25 Sáringer Gyula               78                         1:10:16 
   26 Szakál Péter                 82                         1:12:11 
   27 Szabó József                 72                         1:14:16 
   28 Őri Gábor                    74                         1:16:07 
   29 Simon Vilmos                 79                         1:18:46 
   30 Bella András                 83                         1:19:47 
   31 Jeney László                 75                         1:20:14 
   32 Kulcsár Zsolt                75                         1:22:40 

      Bazin Krisztián              74                            n.i. 
      Gyarmathy Miklós             70                            n.i. 
      Sovák Arnold                 82                            n.i. 



Férfi 10 km 50+  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Garami Árpád                 66                           42:36 
    2 Katafai László               64                           51:42 
    3 Roósz Péter                  62                           52:19 
    4 Tamása Tibor                 66                           56:13 
    5 Horváth-Saródi László        59                           56:29 
    6 Ujlaki Alfonz                58                         1:04:15 
    7 Kálmár Ferenc                59                         1:10:20 

      Komlóssy Péter               66                            n.i. 
      Osztrosits László            67                            n.i. 



Férfi 21 km 19-34  Előzetes eredmények  16:07  

    1 Nárai Dániel                 93                         1:45:07 
    2 Mihály Péter                 87                         1:50:02 
    3 Pálfy Antal                  87                         1:58:14 
    4 Schalda János                88                         2:03:13 

      Karádi Péter                 85                            hiba 
      Czank Tamás                  85                            n.i. 
      Matej lapisak                88                            n.i. 
      Varga richard                89                            n.i. 



Férfi 21 km 35-49  Előzetes eredmények  16:07  

    1 Balhási Ákos                 82                         1:23:13 
    2 Illés Mátyás                 78                         1:27:27 
    3 Borbély István               79                         1:30:47 
    4 Kárász László                82                         1:32:46 
    5 Horváth Tamás                74                         1:35:45 
    6 Grasanovics Péter            76                         1:38:59 
    7 Horváth József               80                         1:40:04 
    8 Mészáros Imre                71                         1:40:07 
    9 Hütter Gábor                 76                         1:40:16 
   10 Csepely László               73                         1:42:57 
   11 Szőke Zsolt                  75                         1:45:03 
   12 Kralován Árpád               75                         1:45:48 
   13 Horváth Zsolt                81                         1:45:57 
   14 Sali-Ajkas Tamás             75                         1:46:29 
   15 Sinka László                 79                         1:47:52 
   16 Dr. Szováti Szabolcs         76                         1:50:37 
   17 Fülöp László                 77                         1:56:47 
   18 Varga Gyula                  71                         2:02:59 
   19 Szilágyi Gyula               78                         2:08:49 
   20 Szovák Zoltán                81                         2:09:09 
   21 Kiss Tamás                   71                         2:11:04 
   22 Gyöngyösi János              74                         2:19:59 

      Bodócs Zsolt                 73                            hiba 
      Hermán Tamás                 76                            hiba 
      Fülöp Tibor                  80                            n.i. 
      Korondi Áron                 78                            n.i. 
      Németh Miklós                71                            n.i. 



Férfi 21 km 50+  ( Előzetes eredmények  16:07  

    1 Németh Arnold                67                         1:39:20 
    2 Koren Pál                    53                         1:58:56 
    3 Szám Lajos                   56                         2:01:35 
    4 Göltl Tamás                  67                         2:05:36 
    5 Jászberényi Tibor            65                         2:08:11 



Férfi 21 km váltó  Előzetes eredmények  16:07  

    1 Halhatatlanok, Sipos,Hegyi                              1:36:20 
    2 Hoendro                                                 1:36:44 
    3 Nincs alku, Kelemen,Dr Ben                              1:36:59 
    4 SpaRtUN                                                 1:37:51 
    5 Turbócsigák, Holló,Szalóky                              1:50:27 
    6 Prosztaták!                                             2:06:25 


Eredmények pályánként

Részidős eredmények
f t g m