• Túrázás

  • Tájékozódási futás

  • Terepfutás

  • Események

Copyright 2018 - Szerzői jog © 2016 - pannonsportksze - Minden jog fentartva.

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Főoldal

V.Sárvári Vadkert Major kupa


5 km Női -18
Előzetes eredmények 17:12
1 Mórocz Viktória 26:22 2 Horváth Virág Ágnes SZoESE 26:26 3 Kenyeres Jázmin 31:37 5 km Női 19-39 Előzetes eredmények 17:12 1 Gombás Barbara 30:01 2 Reseterits Klaudia 33:25 3 Kenyeres-Nagy Mariann 37:18 5 km Női 40-54 Előzetes eredmények 17:12 1 Sági Erika 30:51 2 Henrietta Kiricsiné Horvát 31:00 3 Hernáthné Darics Dóra 34:35 4 Farkas Orsolya 1:14:58 10 km Női 19-3 Előzetes eredmények 17:12 1 Farkas Dóra SZoESE 50:55 2 Polgar Timea 59:38 3 Horváth Rita 1:05:09 4 Takács Ildikó Hobbisták 1:07:06 5 Belak-Paljunite Alina 1:12:32 6 Gabriella Horváthné Farkas 1:19:58 10 km Női 40-5 Előzetes eredmények 17:12 1 Kelemen Szilvia 1:01:51 2 Tomor Judit 1:02:39 3 Kósa Szilvia 1:02:56 4 Császti Júlia 1:07:22 5 Tollár Szilvia Szombathelyi Futóklu 1:09:38 10 km Női 55+ Előzetes eredmények 17:12 1 Tóth Zsuzsanna 1:02:14 21 km Női 19-3 Előzetes eredmények 17:12 1 Varga Enikő 1:48:56 2 Ringelhann Fanni 1:50:39 3 Udvardi Anita Győr 2:05:39 4 Molnár Szandra 2:07:15 5 Lovász Andrea 2:07:58 21 km Női 40-5 Előzetes eredmények 17:12 1 Haraszti Viktória Fut a Sárvár 1:54:19 2 Dr. Benedek Karolina Mazsola KSE 2:04:44 3 Osztrosits Krisztina Szombathelyi Futóklu 2:06:08 5 km Férfi -18 Előzetes eredmények 17:12 1 Márton Horváth-Sarródi Sopron 58:03 5 km Férfi 19- Előzetes eredmények 17:12 1 Kirizs Attila ZKSE 24:46 2 Marton Ádám 30:04 3 Toldi József 30:13 ifj. Kelemen Tamás hiba 5 km Férfi 40- Előzetes eredmények 17:12 1 Sziva László ZTC 25:22 2 Kovács József Tibor IPA Szombathelyi Sze 32:54 10 km Férfi -1 Előzetes eredmények 17:12 1 Winkelbauer Ádám Fut a Sárvár 50:56 2 Horváth Zsombor 54:46 3 Osztrosits Ákos Szombathelyi Futóklu 55:45 10 km Férfi 19 Előzetes eredmények 17:12 1 Kotsis Zoltán RUM KSC 47:23 2 Bódi Krisztián 47:50 3 Tánczos Balázs 52:57 4 Szabó György Vilmos CardioMAX SE 53:41 5 Papp Gergő szombathelyi futóklu 53:44 6 Horváth Ervin 53:48 7 Kiss Zoltán István SZOESE 54:18 8 Schuh Gábor 55:07 9 Kalászi Gergő 56:21 10 Jordanics Viktor 58:05 11 Szabó Balázs 1:04:42 12 Bella András 1:07:06 13 Gál Bertalan 1:28:29 10 km Férfi 40 Előzetes eredmények 17:12 1 Garami Árpád Pannonsport-www4spor 46:04 2 Molnár Ferenc 47:50 3 Horváth Krisztián 49:33 4 DR. Fürtös András Sopron 50:17 5 Biácsi Tamás Szombathelyi Futóklu 50:27 6 Poller Tibor 52:28 7 Károlyi Péter 54:30 8 Molnár József 54:48 9 Kiss Gábor Kőszegi Futó Klub 58:26 10 km Férfi 55 Előzetes eredmények 17:12 1 László Horváth-Sarródi Sopron 58:45 2 Fonyó Sándor 1:03:01 21 km Férfi 19 Előzetes eredmények 17:12 1 Balhási Ákos 1:23:58 2 Fábrics Gábor Vasi Triatlon SE 1:26:56 3 Kovács Balázs Vossen-szentgotthárd 1:36:58 4 Gorza István 1:50:52 5 Hegymegi Dávid 1:51:16 6 Király Gábor IPA Szombathelyi Sze 1:51:19 7 Csiki-Imre Attila 1:52:15 8 Barbai Kristóf 2:02:09 9 Pintér János 2:10:00 21 km Férfi 40 Előzetes eredmények 17:12 1 Engelbrecht Zoltán Esztergomi Futóműve 1:29:23 2 Gódor Béla Kőszegi Triatlon és 1:40:01 3 Pádár István 1:42:39 4 Kelemen Tamás 1:43:19 5 Haraszti Zsolt Fut a Sárvár 1:44:21 6 Szakos Péter Sárvári Kinizsi SE 1:45:04 7 Czerják Attila 1:46:35 8 Rosta Csaba 1:48:00 9 Gombás Miklós 1:52:30 10 Szűcs Ervin 1:54:19 11 Zámbó Szabolcs 1:56:32 12 Joó András Fut a Sárvár 1:59:54 13 Nagy Tibor IPA Szombathelyi Sze 2:01:41 14 Horváth Krisztián 2:07:00 15 Zsigmond Tamás 2:07:14 21 km Férfi 55 Előzetes eredmények 17:12 1 Petz László GoodFoot Runnig Spor 1:53:48 2 Kóczán János 1:57:20


pályánkénti eredmények részidős eredmények

f t g m