Pannonsport KSZE versenynaptár
VII. FLEX Fut a Sárvár, Gurul a Sárvár nevezései (258)
Esemény adatai Vissza

2,5 km Gyermek és Családi futás (93)

Név Szül.
Ábrahám Kíra 2009
Ábrahámné Simon Ildikó 1979
Baán Réka 2008
Baksay-Kovács Anikó 1978
Baksay-Kovács Szofi 2014
Balogh Marcell 2001
Bándoli Barbara 1980
Béry Eszter 1977
Bicsák Attila 1978
Bicsák Nóra 2010
Boda-Kiss család 1990
Dala Ákos 2014
Dala Tamás 1976
Dörnyei Marcell 2013
Dudás Balázs 1976
Dudás Emese 2008
EGYED GERGŐ 2005
Eredics Kevin 2011
Farkas Benedek 2013
Fliegler Janka 2009
Gál Bendegúz 2010
Gál Bertalan 1978
Giczi Márton 1976
Gulyás Ferenc 2003
Hófer Klaudia 1989
Horváth Ádám 2011
Horváth Csilla 1989
Horváth Csongor 2008
Horváth Dávid 2013
Horváth Elizabet 2009
Horváth Ervin 1973
Horváth Nimród 2011
Kiss Dominik 2010
Kiss Regina 2008
Kiss Zoltán 1979
Kissné Gangler Veronika 1980
KLAFFL Katalin 1978
Kovács Zsolt 1974
Kozák Zsanett 2010
Lőrincz Anita 1986
Magyar Maja Mária 2010
Martonfalvi Attila 1977
Martonfalvi Szabina 1981
Mészáros Aliz 2012
Mészáros Péter 2012
Molnár Johanna 2013
Molnár László 1979
Molnár Vencel 2014
Molnár Zoé Zsanett 2009
Molnár-Kondora Henriett 1983
Nagy Zoltán 2013
Németh Ádám 2011
Németh Adrienn 1978
Németh Dorka 2004
Németh Petra 2008
Németh Róbert 1965
Németh Zoltán 1974
Novák Szabolcs 1978
Novák-Krajczár Bence 2015
Pintér Kitti 2009
Pintér Lili 2008
Rauch Annabella 2016
Rauch Zoltán 1983
Rouchon Dorián 2007
Rouchon Elena 2009
Rövid Krisztián 1978
Saródi Melinda 1977
Sinka - Iszak Szilvia 1982
Sinka Soma 2013
Solti Barnabás 2011
Solti Gábor 1974
Süle Noe 2013
Szabados Bence 2012
Szabados Tamás 1980
Szabó Máté 2012
Szakály Kristóf 2004
Szakos Krisztina 1978
Szalai Sára 2006
Székely Katalin 1978
Szovák Áron 2009
Szovák Bence 2007
Szovákné Szalay Renáta 1982
Takács Attila 1966
Tamás Attila 2010
Tar Ferenc 2012
Tóth Rajmund 2006
Tőke Márton 2011
Tőke Péter 1978
Varga Ferenc 1969
Wellner Ferenc -
Wellner Richárd -
Zatykó Boglárka 2010
Zentainé Bognár Klaudia 1980

Férfi 10 km -18 (3)

Név Szül.
Nagy Gellért 2004
Németh Benjámin 2005
Szalai Ádám 2008

Férfi 10 km 19-24 (1)

Név Szül.
Fekete Erik 1995

Férfi 10 km 25-34 (8)

Név Szül.
Böröndy András 1988
Csóka Bálint 1987
Lederer György 1988
Magyar Norbert 1987
Németh Csongor 1992
Pusztavámi Marton 1985
Szabó Péter 1989
Szücs-Bakonyi Tamás 1990

Férfi 10 km 35-44 (23)

Név Szül.
Berey Dániel 1981
Bíró Norbert 1981
Bolla Balázs 1977
Fehér Attila 1977
Fonyó Sándor 1980
Gergácz Tamás 1983
Horváth Gergely 1983
Joó András 1976
Kotsis Zoltán 1981
Kovács Balázs 1981
Kővári Gábor 1980
Papp Gergő 1981
Pintér László 1980
Pőcze Tamás 1977
Rácz Attila 1979
Sinka László 1979
Skoda Szabolcs 1975
Somodi Gyula 1982
Szabó Attila 1976
Szovák Zoltán 1981
Targuba László 1979
Varga Péter 1982
Zsarnay Attila 1976

Férfi 10 km 45-54 (14)

Név Szül.
AJKAY ZSOLT 1971
Csordás Imre 1973
Farda Zsolt 1974
Horváth László 1970
Kiss László 1974
Molnár József 1974
Molnár Norbert 1969
Németh Gábor 1967
Nyizsnyánszki István 1974
Ódor Gábor 1968
Pátkai Attila 1970
Peszlen Sándor 1974
Simon Róbert 1974
Sulyok Tamás 1969

Férfi 10 km 55-64 (5)

Név Szül.
Fonyó Sándor sen. 1956
Major Ferenc 1961
Szép Tibor 1962
Toth Tibor 1962
Varga László 1958

Férfi 10 km 65+ (2)

Név Szül.
Görög Gyula 1953
Hopp Viktor 1952

Férfi 5 km -14 (7)

Név Szül.
Fliegler Ábel 2006
Kondor Márk 2005
Módos Máton 2006
Németh Bálint 2007
Papp Aron 2009
Szalai Ádám 2008
Tóth Dénes 2009

Férfi 5 km 15-18 (6)

Név Szül.
Darics Dávid 2003
Joó Gergő 2001
Pongrácz Árpád 2001
Pongrácz Dániel 2002
Süle Máté 2004
Szabó Marcell 2002

Férfi 5 km 19+ (16)

Név Szül.
Bertha András 1982
Biró László 1982
Csiba Ferenc 1987
Egervölgyi Roland 1973
Hajas Tibor 1975
Hegedüs György 1958
Horváth Béla 1982
Kiss Ádám 1983
Kiss Sándor 1971
Kondor Tamás 1971
Mészáros Péter 1978
Ódor József 1981
Simon Szilárd 1983
Simon Zoltán 1978
Szőke Norbert 1991
Takács Péter 1974

Görkorcsolya (9)

Név Szül.
EGYED REBEKA 2007
Horváth Richárd 1976
Kupi Petra 1995
Mátis Zétény Regő 2012
Mészáros Réka 2008
Mészáros Veronika 2005
Németh Tímea 2004
Pongrácz Nikolett 2001
Wellner Emília -

Női 10 km -18 (1)

Név Szül.
Molnár Lilien 2007

Női 10 km 35-44 (11)

Név Szül.
Babics Patrícia 1983
Böröndyné Fülöp Katalin 1976
Dudás Viktória 1978
Ézsölné Főző Szilvia 1982
Farkas Adrienn 1979
Fliegler-Bencze Mónika 1977
Gergály-Bencze Barbara 1977
Janzsó Viktória 1979
Kovács Nikoletta 1980
Prysztupa Marietta 1982
Takács Marianna 1978

Női 10 km 45-54 (6)

Név Szül.
Csébitsné Somogyi Rita 1968
Illés Mónika 1973
Lederer Ildiko 1969
Ruzsicska Ildikó 1969
Szarka Katalin 1971
Tóth Zsuzsanna 1973

Női 10 km 55-64 (1)

Név Szül.
Spillenberg Éva 1964

Női 5 km -14 (13)

Név Szül.
Baán Petra 2006
Baksay-Isopp Emma 2004
Baksay-Isopp Sonja 2006
Ferenczi Laura 2013
Jakits Janka 2011
Joó Eszter 2010
Juhász-Tóth Eszter 2006
Molnár Fanni 2009
Molnár Hanna Mia 2011
Németh Zsófia 2010
Sinka Sára 2010
Takács Tamara 2007
Tóth Petra 2006

Női 5 km 15-18 (4)

Név Szül.
Baksay-Isopp Rebecca 2001
Fejes Alexa 2002
Hajas Martina 2003
Kiss Nóra 2002

Női 5 km 19+ (35)

Név Szül.
Baksay Szilvia 1973
Bertha Julianna 1990
Bertha Veronika 1986
Bodorkós Katalin 1965
Bodorkos Katalin 1965
Bődi-Kiss Cecília 1985
Dala Mónika 1986
Ézsölné Főző Szilvia 1982
Fábián Csilla 1994
Ferenczi Edina 1979
Fliegler Anett 1985
Grodvaltné Martos Veronika 1975
Horváthné Tischler Noémi 1978
Kovácsné Szabó Katalin 1987
Márkus Gabriella 1990
Martonfalvi Mária 1977
Molnár-Fider Zsanett 1981
Mórocz Csabáné 1979
Nagy Anita 1978
Nagyné Burka Valéria 1965
Nagyné Burka Valéria 1965
Németh Adriána 1996
Németh Zsófia 1987
Osvald Mária 1983
Pátkai Attiláné 1972
Pintérné Zámbó Zsanett 1980
Rauch Eszter 1974
Szalai Edit 1975
Szalai-Varga Erzsébet 1978
Szár Mónika 1976
Takács Annamária 1977
Tóth Rita 1985
Varga Katalin 1985
Varga-Szőllősy Gertrúd 1981
Veiczer-Vass Rita 1975